Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan rendeljem meg utánvétel...

Honnan rendeljem meg utánvétellel a xiaomi redmi note 9s -et?

Figyelt kérdés
melyik oldal megbizható és olcsó?

2021. jan. 30. 13:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%
2021. jan. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Valóban csak időt vesztettünk, de akkor is - telefonálás, e-mail, 2 hét hercehurca, mire végre visszavették, és visszautalták a pénzt!
2021. jan. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Kiválasztasz egy oldalt az Árukeresőn, ha az olcsóbbakban nem bízol vegyél nagyobb cégektől, bár ott általában drágább (azért nem mindig). De utánvétellel nem kell semmitől félni, főleg, ha ott van az árukeresőn. Én már ezer és egy dolgot rendeltem internetről és egyszer se volt probléma, pedig én előre fizetek mindent. Garancia pedig kell, hogy legyen rá. Az oda van írva a termék oldalára.

Egyébként először rendelnél internetről?

2021. jan. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Én vagy a kérdező? :D Nálam netes vásárlásban alap az Árukereső, és már sokmindent rendeltem, több helyről, de eddig csak az Alza volt csalódás!
2021. jan. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
85%

A kérdező. Ha tőlem kérdezed. (13-mas vagyok)

Amúgy alzáról én nem vettem még semmit. Egyik ismerősöm szereti azt az oldalt, szerintem online üzlet létére irreálisan drága. Mondjuk én Felvidékről vagyok, nem tudom Magyarországon milyen árak vannak.

2021. jan. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
85%

én alzáról vettem egy monitort 01.14-én, beszélnem kellett az ügyfélszolgálattal a számla miatt, mert elrontottam, ott is tök jófejek voltak.

és ők voltak a legolcsóbbak is, szóval szerintem megéri tőlük venni.

2021. jan. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
85%
Mindig az Alzánál rendelek xiaomit, soha nem volt probléma a készülékkel sem.
2021. márc. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!