Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit lehet csinálni egy nem...

Mit lehet csinálni egy nem működő telefonnal?

Figyelt kérdés

Pár éve a haveromtól vettem egy huawei modellú telefont... Törött a hátulja, kamerája és az üvegfóliája... Arra a kérdésre nem válaszolt, hogy lopott e, de azt mondta hogy szervízbe semmiképp ne vigyem... ha töltőre rakom egyet villant és utána semmi.. Beépített akkumulátora van.. Ezt alkatrésznek vagy simán el lehet adni? Ha esetleg lopott következményei lehetnek?

Köszönöm a válaszokat



2021. jan. 31. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

alkatrésznek eladható, bár nem értem, hogy ha valószínűleg lopott, miért vetted meg.

egyébként használható?

2021. jan. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fsms ***** válasza:
100%
Ahogy leírod azzal nem sokat.
2021. jan. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
hát egy ezresé eltudod adni, de többért nem :D
2021. jan. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Szia! Azért vettem meg mert mielőtt megvettem annyit mondott, hogy egy van törve és 5 ezer forintért adta ami elég jó ár volt.. Nem használható mert csak egy pillanatig ad ki egy kék képernyőt és egy piros villantást.. Ha alkatrészként eladom akkor nem tudom, hogy melyik részét lehet eladni.. főleg hogy valószínű lopott gondolom ha sikerül eladnom akkor megcsináltatják és látják azt hogy ez lopott nem?!"


Kijelző kuka, hátlap kuka, kamera kuka, az alaplap sem használható valószínűleg.


A töltőcsatlakozó, hangerőszabályzó és bekapcsológomb, akku (kétesélyes), elülső kamera (ha az nem törött), ujjlenyomat-olvasó (ha van), hangszórók, csatlakozók, kábelek...ezek használhatóak, ha valaki megveszi.

Szerintem tedd fel jófogásra, amennyiért elviszik elviszik.

2021. jan. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szelektív hulladékgyüjtés,elektronikai hulladék.
2021. febr. 1. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
37%
ki az a hülye aki nem müködő dolgot vesz xxdxdxd
2021. febr. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!