Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone: gyári visszaállítás...

IPhone: gyári visszaállítás előtt alkalmazásokról, Viber-ről teljes mentés hogyan?

Figyelt kérdés

iPhone szervizbe vitele előtt mindent le kell menteni a telefonról.

Vannak alkalmazások, melyek már nem szerepelnek az App Store-ben, de régebben megvásároltam ezeket, működnek, szükségem van rájuk. Ezeket miképpen, hogyan tehetem vissza, teljes biztonsági mentésből visszatehetem?

Viber és rejtett csevegések: ezek nem kerülnek a biztonsági mentésbe?

iCloud-ba készüljön a biztonsági mentés, vagy számítógépre, iTunes segítségével? Melyik garantálja jobban, hogy az App Store-ból már nem letölthető alkalmazások is megmaradnak? Régebben mintha azt olvastam volna, hogy ".ipa" fájlokban vannak az alkalmazások az iTunes-biztonsági mentés után a számítógépen és visszatehetőek.

iTunes biztonsági mentés titkosítva történjen a számítógépre vgagy ez teljesen mindegy? Úgy olvastam: csak az egészségi adatokkal bővül a titkosított mentés, de nem tudom...



2021. febr. 1. 14:48
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Az iTunes az app "telepítőfájlját" nem menti le, hogy vissza lehessen pakolni? Ezzel kapcsolatban teljesen megnyugtató választ tudnék kapni?
2021. febr. 2. 17:44
 12/18 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy sötétben tapogatózunk, szerintem senkinek nem volt mostanában ilyen esete...


van itt néhány kérdés, hátha segít:

[link]

[link]

[link]


Ha a megvásárolt listában látod az appot akkor vissza lehet állítani.

(Appstore ›› Jobb felül kopp a fiókodra ›› Megvásárolt - itt lesz a kis felhőcske az app mellett. Ha itt megvan az app akkor elvileg letöltheted újra akkor is ha az AppStore keresőjével nem találod már meg. )

Vagy az iTunesban a vásárlások átvitelével át lehet vinni a gépre az appot.

Nem merem 100%-osan kijelenteni ezt, mert még sosem csináltam.


Azt mondom, ha teljesen biztosra szeretnél menni, akkor íhívd fel az Apple ügyfélszolgálatát: 06 80 983 435

2021. febr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
nekem az összes megvásárolt alkalmazást felhő ikonnal jelöl.
2021. febr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Ha úgy volt beállítva a Viber akkor a biztonsági mentésből az is visszaállítható.
2021. febr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Azt nem tudom pontosan hogy az app telepítő fájlait le menti -e,

de screenshot csinálhatok hogy pontosan hogy is néz ki ha meg van vásárolva az app. windows-os ,vagy mac-es gépet használsz?

2021. febr. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

nekem van olyan app a megvásároltak között ami mellett nincs felhő.

erre azt írja, hogy frissíteni kellene a szoftber gyártójának az appot, mivel nem kompatibilis már a rendszerrel

erre is figyelj, hogy ha újaabb rendszerre váltasz!

2021. febr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

milyen app az amit töröltek a stre-ból?

nem lehet, hogy csak a magyar store-ban nem érhető el többé de az amerikaiban meg még igen?

2021. febr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
a régebbi rendszerekhez szánt app ok lehet már nem érhetők el a store-ból.
2021. febr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!