Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 12 vagy iPhone 13?

IPhone 12 vagy iPhone 13?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Okostelefon vásárlás előtt állok, és azon gondolkodom, hogy megvegyem a 2020-ban megjelent iPhone 12-őt (simát) vagy várjak őszig, hogy megjelenjen a legújabb iPhone 13.

Ti melyiket választanátok?

Telefonvásárlás azonnal, vagy várni vele 8-9 hónapot és megvenni a legújabbat.


Jelenleg egy ősrégi iPhone 6s-em van, amely még működik, de már látszik, hogy régi és lassan cserélni kéne.


És ha megveszem az iPhone 12-őt, az mennyire lesz elavult a 13-hoz képest?

Meddig fogja kapni a frissítéseket?


Egy év különbség az sokat számít az okostelefonok világában?



2021. febr. 3. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
5-6 kapja az iphone a frisstieseket, szerintem nem lesz sok kulonbseg a 13 es a 12 kozott, en nem feltetlenul varnek ra.
2021. febr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hogy hatalmas különbség lesz majd a két készülék között. Bár kitudja..

Én 2020. novemberben vettem meg az Iphone 11-et, mert a 12 annyival több pluszt nem nyújtott számomra, mint amekkora az árkülönbség.

De ha megveszed mondjuk októberben az Iphone 13-mat, attól függetlenül ha kijön a 14, akkor ugyanott leszel, mintha most vennéd meg a 12-őt.

(Én is 6S-ről váltottam,nem bántam meg, reményeim szerint ez is minimum annyi ideig fogja majd bírni a strapát, mint az. A támogatás pedig a legutolsó ami miatt aggódni kéne, szerencsére ezt nagyon jól csinálja az apple.)

2021. febr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én megvenném a 12-t.

ki tudja mi lesz még őszig.....

a 6s után a 12 is bődületes ugrás lesz! :)


"Meddig fogja kapni a frissítéseket?"

most a 6S-ed az utolsó ami megkapta az iOS14-et.

Viszont a biztonságot érintő frissítéseket további 2-3 évig még kiadják régebbi iOS-okra is. Teház 6+2 évet lehet számolni kb.

2021. febr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
13? A retek PS5 nem bír ideérni!!!
2021. febr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szintén 6S-ről váltottam decemberben 12-esre - igaz, a 2019-ben megjelent 11-es sem lett volna rosszabb választás, mert semmi különbség nem volt a kettő között, de mivel az ára nem számított, így az újabbat vettem.


Hatalmas váltás lesz így is, szerintem vedd meg nyugodtan a 12-t.

2021. febr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Jövőre ugyanezt fogod kérdezni, hogy várj-e az iPhone 14-re. Hidd el, én is ilyen vagyok.

Én egy SE-t (hardverileg 6s) cseréltem 12 mini-re és hatalmas a különbség. Szerintem ne várj.

2021. febr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Morzsi007 ***** válasza:
Így van, egyetértek mindenkivel. Felesleges várni, nem lesz nagy különbség a 12 és a 13 széria között, neked viszont annál inkább a 6S-hez képest. Ha vársz meg, felteszed a kérdést, lehet jobb lenne a 14-es szériát megvárni. :-))
2021. febr. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy megvetted-e már, de ha nem , akkor szerintem ne vedd meg.

Ugyanis a 7 az utolsó ami kap frissítést.

És őszig még tudod használni a 6s-t és utána még mindig dönthetsz a 12 mellett, ami olcsóbb is lesz elvileg az új model miatt.

2021. ápr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!