Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy talalom meg az archivalt...

Hogy talalom meg az archivalt uzeneteket?

Figyelt kérdés

Messenger app egy rakatt fosss hogy semmit nem lehet kezdeni vele, szeretnem meg nezni a regen archivalt uzeneteimet... de az appon nem lehetseges mert iert is lenne? ha bongeszovel lepek be facebookra es ra mennek az uzikre is csak at b@sz az aplikaciora.... es ott nem lehet. Csak ha az adott szemelyre ra megyek. De az nekem nem jo.


Geprol tudom menne, de most nekem telorol kene.



2021. febr. 5. 03:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Asztali mód, www.facebook.com oldal. A többi olyan, mint asztali gépen...


Facebook -ék (a cégóriás) direkt nem könnyíti meg a nyomorult platformjuk normális használatát, rá akarják erőszakolni mindenkire a saját (elcszes#ett) alkalmazásaikat... Korábban normálisan működött minden böngészőben is, mostmár csak asztali módban, de valószínűleg UAS alapján később már így sem fog menni...

2021. febr. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hat igen...Probaltam az asztali modot de az uzik mar ugysem jelennek meg pedig tudom regen ugy mukodott
2021. febr. 5. 14:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Chrome -ban (is) lehet még használni a Facebook asztali oldalán a chat -et. Illetve asztali módban működik a messenger.com oldal is...
2021. febr. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem hiaba nyitja meg asztali modba ra megyek az uzenetekre egybol at dob az alkalmazasba... es most probalom laptoprol es itt sincs semmilyen opcio. Megbolondulok
2021. febr. 6. 13:36
 5/8 A kérdező kommentje:
Vagyis vannak elrejtett uzik az az lenne ?
2021. febr. 6. 13:42
 6/8 anonim ***** válasza:

Az asztali módra váltás után az asztali oldalt

www.facebook.com

külön meg is kell nyitni (át kell navigálni), különben marad a mobil oldal, de asztali nézetben, ami persze hogy át dob az alkalmazásba...

Használd az asztali oldalt az asztali nézet után a

www.facebook.com

címmel, vagy

messenger.com

és itt is asztali nézetre kell váltani ahhoz, hogy működjön...

2021. febr. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Most látom, hogy konkrétan az archivált üzeneteket keresed... Nálam azokat jó ideje az aktív beszélgetések alatt/között jeleníti meg a face és kivették az oldalról az archiválás lehetőségét is...

Írtam is a Facebook -nak emiatt, hogy ez így nincs rendben, de hetek után sem reagáltak, azóta pedig már beletörődtem, hogy ezt is elrontották...

2021. febr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Be kaphatjak
2021. febr. 9. 14:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!