Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Többi iPhone 11 pro tulajok,...

Többi iPhone 11 pro tulajok, nektek milyen tokotok van?

Figyelt kérdés

Kb. egy hónapja van meg az iPhone 11 pro-m. Vettem rá egy átlátszó tokot, ami a gyenge és közepes erős határán van. És egy egész erős üvegfoliát. De azonban én szeretnék egy nagyon jó, nem túl vastag tokot, ami garantáltan megvédi a hátlapot és a telefon keretét.


Akár link is jöhet.



2021. febr. 5. 07:57
 1/8 anonim válasza:
Nekem Mobilfox tokom van, de vettem mellé a MediaMarkt-ban egy hasonló erősségűt is. Egy üvegfóliával párosítva mindkettő bevált, már sajnos ejtettem le párszor.
2021. febr. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Morzsi007 ***** válasza:

Igaz nem 11 hanem 12 Mini, 8 meg régi SE-re szoktam rendelni nagyon vékony tokot Aliról. Igen szeretem, mert szinte olyan, mintha nem lenne rajta semmi, nem lesz nagyobb, vastagabb a telefon, de védi kisebb serülésektől, karcoktól, egy hátránya van, a nagyobb ütéseknél, ejtésnél a szilikon tok jobban teljesít.

Ha érdekelne,

US $1.26 21% Off | 0.2mm Ultra Thin Hard Soft Case For iPhone 12 mini 11 Pro X Xr Xs Max Matte PP Plastic Back Cover For iPhone SE 2 6 6S 7 8 Plus

[link]

2021. febr. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

Mobilfoxot ajánlom én is. Bár az árai kicsit el vannak szállva de a Médiában az ilyen kategóriás tokok is ott körül mozognak (a legjobb 9000+ szállítás)

Nekem is ilyenek van, bár ha 11 Pro-d van akkor nem kell sajnálni a tokra se!

Életfogytig garancia jár melle (médiában a 9000-es melle is) a Mobilfoxban.

Szóval én is azt ajánlom(/a Mediás megfelelőjét)

2021. febr. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen van:

Spigen Liquid Air

[link]

Jobb mint a mobilfoxos vacak amiről 1-2 hét után lekopik a minta.

2021. febr. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Magam is tudom ajánlani a Spigent, az Ultra Hybrid tokokkal elégedett vagyok.
2021. febr. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
a mobilfox órmotlan, vastag és vacak minőségű.
2021. febr. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pitaka aramid tok.
2021. febr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Apple bőr tok. Kicsit drága, de jó.
2021. febr. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!