Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az létezik, hogy az Emagon...

Az létezik, hogy az Emagon ennyivel olcsóbbak lennének ezek a termékek? Valóban eredetiek?

Figyelt kérdés
[link]

2021. febr. 5. 10:43
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Eredeti ára máshol 8-9 ezerrel több
2021. febr. 5. 10:43
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Bocsi hogy idepofátlankodok, de mi kerül egy telefontokon 10 ezerbe?
2021. febr. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
#2-es, Apple, mire is számítottál :D
2021. febr. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Ezek sima szilikontokok (az eredeti is az). Kínából tudsz rendelni párszáz forintért, ugyanazt:

[link]

[link]

2021. febr. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok, hogy ezekből lehet hamisítványt rendelni, de ezt inkább hagyjuk is. Pont látszik, hogy egy gagyi utánzat-e vagy nem. Engem csak az érdekel, hogy az Emag 100 %-osan megbízható-e.
2021. febr. 5. 10:54
 6/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat, most látom, hogy nem hamisítványokat linkeltél, hanem csak sima logó nélküli tokokat. Köszönöm, de engem az Apple érdekelne.
2021. febr. 5. 10:55
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az Apple tokjait is Kínában gyártják. Sokszor ugyanarról a gyártósorról lopják le, és adják olcsóbban.


Egyébként ne hidd azt, hogy ezeket nem onnan rendelték. Ha Apple cucc lenne, akkor nem tudnák ennyivel olcsóbban adni, mivel ők is az Apple-től szerzik be, a drágább áron. Veszteségben meg ki akarna kereskedni? :D

2021. febr. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
Ja, és amúgy ezt nem az emag árulja, hanem az emag felületén egy román webshop.
2021. febr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%

Amennyiben megtekinted a bal felső sarokban található termékkódokat, azok megegyeznek az Apple eredeti kiegészítőivel. Annak pedig, hogy ki a forgalmazó, semmilyen jelentősége nincsen.


Véleményem szerint a termék eredeti, nyugodtan rendeld meg. Legfeljebb, ha valami még sincs rendben, 14 napon belül visszaküldöd a terméket, továbbá esetleg jelzed a problémát az ügyfélszolgálat felé.


Egyébként, magam 12 Pro-hoz rendeltem tőlük egy gyári tokot, az is olcsóbb volt pár napig egy akció keretében, mint a többi üzletben.

2021. febr. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%

Azért 14 nap alatt nem derül ki egy szilikon tokról, hogy szar.


Ráadásul na, emberek. 10 ezret adni egy műanyagért, amikor 800ból veszel 12 darabot?


Amúgy meg emag pont nem az ügyfélbarát megoldásairól híres...

2021. febr. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!