Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az oldalra kihajtható flip...

Az oldalra kihajtható flip tok mennyire gáz egy fiatalnak?

Figyelt kérdés
2021. febr. 5. 12:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%
3-as szinten.
2021. febr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Most komolyan.... Ha valami tetszik akkkor csak azért nem veszed meg, mert mások mit szólnak hozzá....????


Ez nem normális!

2021. febr. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem mert nekem olyan tatásnak tűnik, mindamellett a funkcióját tekintve jól védené a kijelzőt. Tudom, hogy nem kell más véleményére adni de ha nem adnánk akkor simán járhatnánk szakadt ruhákba is mert ugye mit számít más véleménye.
2021. febr. 5. 13:34
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom a fiatalok körében gáz, engem egyáltalán nem érdekelne, ha egy fiatalt ilyen tokkal látnék. Fel sem tűnne. De a haverjaid biztos kiröhögnek.
2021. febr. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik rokonom közel 21 éves és ilyen oldalra nyíló flip tokot használ és senki nem szólt be neki emiatt soha. Pedig nem mostanában kezdett el ilyen tokot használni, hanem több évvel ezelőtt, pont a funkcionalitás miatt, nem azért mert mások ezt vagy azt mondanak rá...
2021. febr. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, ismerőseimnek is van, sosem kaptam egyetlen megjegyzést sem. Én szerettem, praktikus, és tényléeg jól véd. Ha te olyat szeretnél, csak rajta! A kedvencem az volt, hogy ki lehetett vele támasztani a telefont, ami szerintem baromi praktikus.
2021. febr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%

nekem is ilyen van, olyan mint egy bõrkötéses régi könyv. szerintem fasźa

[link]

2021. febr. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmiképp sem gáz. Akinek nem tetszik, ne nézzen rá.
2021. febr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
48%
Én direkt hordok 10+ évvel ezelőtti butatelefont, hogy a sok proli élvezhesse, hogy ő mekkora ász. Én meg rajtuk röhögök.
2021. febr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

Ő volt a legnagyobb arc:

[link]

Pont leszarta, hogy Iphone-t KELLENE használnia.

2021. febr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!