Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a Eduroam wifi jelszava?

Mi a Eduroam wifi jelszava?

Figyelt kérdés

2021. febr. 5. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
18%

Az iskolában nem netezni kell, hanem tanulni! Ha pedig órához kell majd a tanár megadja.


Tudod honnan, tudom hogy rád férne az oktatás, hogy feltetted ezt a kérdést.


[link]


Amikor az interneten lehet róla tudakozódni! Olyan használja, már aki tudja is használni!


Annyira szánalmas, hogy csak az amiért van internet az iskolákban már azt akarják nyomkodni. És itt a legtöbb embert csak az internet hozz lázba, mivel lemerem fogadni otthon nem csinalnák azt amit az iskolában internettel. Nem kell érte megőrülni.

2021. febr. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

#1 Jézusom, te mire vagy így kiakadva? Ez az oldal arra van, hogy kérdezzünk. Ha csak azt lehetne megkérdezni, ami nem található meg a neten alapból, akkor az oldal elég üreske lenne.

A másik meg, miért baj, ha egy gyerek az órák közötti szünetben telefonozik, netezik? Speciel én is szoktam - igaz, mobilneten, de akkor is -, amikor jelenléti oktatás van, órán pedig teljes erőbedobással figyelek, és a telefont némítom.

És egyet árulj még el, mit lehet csinálni a sulis neten, amit pl. otthon nem? Magad sem tudod mit beszélsz, csak kötekedhetnéked van.

Miért nem lehetett csak berakni a linket, hogy "Tessék, itt megtalálod bizonyára"?

Bakker, de nagyra vannak egyesek...

2021. febr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

Úgy látom nem igazán sikerült értelmezni amit írtam! Irány vissza az iskola padba! Nem hiszem, hogy bármilyen olyan fontos dolog lenni üzeneteken kívül ami miatt nem bírná ki délutánig négyig a gyerek internet nélkül. Ez már csak annak a kategóriája, hogy adatforgalmat generáljon csak mert megteheti. Nem az internetezéssel van, hanem annak felhasználásával. Szünetben természetesen szabad használni, de ilyen fiatalon kísértésbe tud a gyerek esni és , ha tudja, hogy van internetje elkószálhat a figyelme az órán affelé, hogy ellenőrízgesse nem e kapott értesítést vagy hasonlók.


Miért nem lehetett csak berakni a linket? Nem tudtam, hogy nem lehet véleményem. Mit csinálhat a sulis interneten? Tudod rengeteg ismerősöm van aki ilyen állami iskolában dolgozik és számoltak már be róla, hogy az iskolák kaptaj figyelmeztetést, hogy fölösleges le és föl töltögetések, felnőtt tartalmú oldalak látogatása zajlik a hálózaton. Képzeld azért!

2021. febr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!