Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért szokott a telefonom...

Miért szokott a telefonom magától újraindulni miközben használom?

Figyelt kérdés

2021. febr. 6. 06:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen telefonod van?

Nekem Samsung Galaxy A10es,ugyanezt csinálja.Az okát sajnos nem tudom.Októberben vettem,tehát a kora miatt sem lehetne,szerintem.

2021. febr. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elofordult Galaxy A70el es korabban Sony Xperia Z2vel is! (1 ev utan kb)
2021. febr. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Fsms ***** válasza:
100%
Apple iPhone u.a., nálam tudottan akkumulátor hiba.
2021. febr. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Zzzoli ***** válasza:
100%
Mivel hogy a telefon egy számítógép így tartalmaz processzort, memóriát, háttértárat, perifériás áramköröket. Mindez milliárdnyi félvezető. Ha egy olyan feladatot ellátó hibás vagy bizonytalan újraindulhat. Aztán valamelyik diszkrét alkatrész hibás az alaplapon vagy bizonytalan, vagy forrasztási hibás, vagy lyukgalván hiba, nyomtatott áramköri lap hiba, akkuhiba, majd nem utólsó sorban szoftverhiba, szoftverbug. Ezek okozhatják az újraindulást!
2021. febr. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! :)

Nekem is Samsung Galaxy A10-em van, ezek szerint nincs komoly baja. :)

2021. febr. 6. 13:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Remélem,hogy nem komoly,de nagyon zavaró!1es voltam


Mikor vetted?

2021. febr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Körülbelül egy éve vettem.
2021. febr. 6. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!