Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet kapni Magyarországon...

Kenlord kérdése:

Lehet kapni Magyarországon Xiaomi poco X3-at?

Figyelt kérdés
Lehet kapni Magyarországon az X3-at, vagy csak az nfc verzióját? Azért lenne jobb, mert abba 5100 helyett 6000mAh-ás az akku, és 8 giga ram van benne. Lehet kapni, vagy nem?

2021. febr. 7. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Mi akadályoz meg abban, hogy rákeress?
2021. febr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rákerestem, de nem kaptam egyértelmű választ. Valamelyik oldalon csak nfc van, valamelyik azt írja, hogy sima, de igazából nfc, csak nem írják ki. Valaki azt mondja, hogy lehet, valaki azt, hogy nem
2021. febr. 7. 21:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Rákeresve is csak az NFC verziót tolja az ember arcába minden oldal, szóval sanszos, hogy nem lehet kapni, csak az NFC verziót.
2021. febr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pontosabban 8 GB rammal IS kapható a sima X3 ! Viszont itthon mindenhol csak 6 GB rammal van az is, már ha tényleg a sima X3 az, legalábbis például a Smartshop-ban stimmel a 6000-es akksi!

Ugyanis hivatalosan itthon csak az NFC-s kapható, a sima legfeljebb szürkeimportból, de azért az NFC-ssel is valljuk be, 125 óra készenléti idő egész jó!

2021. febr. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tényleg nagyon jó az NFC-s is, de csak azért kérdeztem, mert nekem nem létszükséglet az NFC
2021. febr. 8. 14:42
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Jó ronda poco felirat a hátulján.. Inkább írtak volna már pucát.
2021. febr. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!