Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet az oka, hogy a...

Belami 46 kérdése:

Mi lehet az oka, hogy a telefon mindig kéri, hogy tegyem be a SIM kártyát, pedig benne van a telefonban?

Figyelt kérdés

2021. febr. 8. 14:00
 1/8 ZsanettPuzsoma válasza:
Lehetséges hogy fordítva tetted bele.
2021. febr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha régi telefonod van, lehet, hogy már nagyobb a foglalat, tegyél bele egy papírt (ne arra a részre, amire szüksége van a telefonodnak :D ) párom járt így, neki ez segített, vagy fordítva tetted bele, vagy a simfoglalat egyben van az sd kártya foglalatával és rossz helyre tetted a simet
2021. febr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Rosszul tetted be.

2. Kicsúszott és nem érintkezik.

3. Elromlott a foglalat.

4. Sérült a SIM kártya.

2021. febr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg oxidos, szennyeződött.

Vagy a kártyának semmi baja, nekem is volt olyan telefonom, amit ilyen hiba miatt kellett leselejtezni.

2021. febr. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy a kártya régi, vagy a telefon, és nem kompatibilisek egymással.

A szolgáltatónál megnézetheted.

2021. febr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer olyan volt, hogy a telefont rajta felejtettem a mikrón, bekapcsoltam, és egyszer csak a telefon elkezd rezegni, hogy helyezzen be SIM kártyát. De hogy most a mikrohullám rontotta-e el a telefont, vagy más, ez a mai napig titok maradt.
2021. febr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
2018-as Galaxy A6-om van, rengetegszer előrodult ez. Kivettem, aztán visszatettem és egyből érzékelte. Egy jó pár hete nem jelentkezik már a probléma.
2021. febr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A probléma állandóan hívás alatt rezgett, melyet csak aksi kivételével lehetett meg.szüntetni. Az aksi púpos lett, melyet kicseréltem, és innentól kezdve kéri a SIM kártyát.

2021. febr. 8. 16:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!