Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Samsung Galaxy A6+...

Van egy Samsung Galaxy A6+ telefonom amihez gyárilag nem jár gyorstöltő de vettem hozzá egy eredeti Samsung gyorstöltőt de mégse tölt gyorsabban mint a gyári sőt még lassabban pedig úgy olvastam hogy a telefon rendszerchipje támogatná.Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

2021. febr. 8. 21:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

"Mitől lehet ez?"

Attól, hogy nem képes a telefonod gyorstöltésre.

2021. febr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Így van, pont ezért nem járt hozzá alapból gyorstöltő, mert nem támogatja. :D
2021. febr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
[link] Ne nézzetek hülyének légyszi!
2021. febr. 8. 22:25
 4/12 anonim ***** válasza:
oké, a rendszerchip biztos támogatja, de valószínűleg nincsen benne ehhez megfelelő töltésvezérlő sé töltőáramkör, hiába erősködsz, hogy de oda az van írva hogy a chipset képes lenne rá.
2021. febr. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
se*
2021. febr. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem nézünk hülyének, de ha az nem érthető jel számodra, hogy az újonnan vett gyári gyorstöltő sem tölti gyorsabban, akkor az egyéni szoc problem...
2021. febr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ha nekünk nem hiszed el, akkor ők kipróbálták gyorstöltővel is:

[link]

"We did have a QC3.0 one to try out and a full charge from flat took a little over two-and-a-half hours,"

2021. febr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor marad a gyári,csak mivel már elég gyenge állapotba volt a kábelem ezért gondoltam ha már veszek akkor legyen gyorstöltő de akkor ezt bebuktam. Köszi a válaszokat
2021. febr. 8. 23:37
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem képes.

Pld. Van egy 4 kamerás telefon. De a rendszer chip csak 2 kamerásat támogat, tehát a másik kettő inaktív lesz, soha nem lesz használva. Nálad hiába támogatja a rendszer chip, ha a töltésvezérlő és az alaplap nem.

2021. febr. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Értem mostmár,de amúgy ha a gyári kábelt használom és a fast chargeres adaptert akkor jól tölti viszont amit adtak az üzletbe kábelt az adapterrel azzal lassan
2021. febr. 9. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!