Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van itt olyan akinek van...

Van itt olyan akinek van tablet, de mégis valamiért inkább a telefont használja, és elő se veszi egy ideig a tabletet?

Figyelt kérdés
2021. febr. 10. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Jelen! Csak es kizarolag tanulasra hasznalom (egyetem) akkor, ha tul nagy az anyag, es nem tudom kinyomtatni, mert egyebkent en konyvekbol, papiralapu forrasokbol jobban szeretek tanulni. De en erre is vettem, jatszani vagy akar csak messengeren beszelgetni rajta szamomra kenyelmetlen, mert tul nagy.

Egyebkent meg laptopon nezek filmet, videokat, beadandokat irok, online orara “jarok”, a telefonomon meg minden mast csinalok :D

2021. febr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

Hát, nekem is van tabletem. Nálam az a felállás, hogy gépen programozok, játszok, illetve tanulok persze, telefonon közösségi médiákat bújom, tableten pedig ha úgy van kedvem, videókat nézek, böngészek ezt-azt, stb.

Szóval nálam nincs olyan eszköz, aminek nincs szerepe, és csak állna. :D

2021. febr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
tönkrement a tablet akkuja, ezért nem használom :(
2021. febr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a tabomon nagyritkán játszani szoktam meg az online alatt míg nem volt gépem azon tanultam

Samsung galaxy tab a 8"

2021. júl. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!