Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Amazonon szeretnek telefont...

Amazonon szeretnek telefont rendelni biztonságos? Ideér?

Figyelt kérdés
egy oppo reno 5 pro készülékről lenne szó és amazaonon szeretném megvennni mert Európában sehol sem találtam kb ha amazonon megrendelem mennyi idő kb amíg ideér? És biztonságos?
2021. febr. 12. 07:44
 1/7 anonim ***** válasza:
33%

Ne rendelj onnan, mert nem fogod tudni hasznalni mert nem eu regiobol erkezik.

A vamon nagy esellyel megvamoljak, +30 ezret vagy tobbet is rafizetsz.

2021. febr. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha 45 Eurónál több, beleértve a szállítási díjat akkor fogsz rá áfát fizetni és az áfás árra még ráteszik a vámot is ez biztos.
2021. febr. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Melyik Amazonról?
2021. febr. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
8:46 az amerikai
2021. febr. 12. 09:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Eladó értékeléseit kell megnézni és ha pozitív, biztonságos, ide is ér, csak ahogy előttem is mondták kalkuláld hozzá a vámhivatal költségeit (bizonyos összeg felett nem csak vámot, hanem áfát is kell fizetni), és döntsd el, hogy így is megéri-e neked.
2021. febr. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A vám és az áfa rohadt sok lesz egy 700$ telefonra.
2021. febr. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Wadmalac ***** válasza:
100%

Megnéztem, Aliexpressen 190-160 eFt közt megy. Nos én ennyiért tutira nem vennék telót külföldről online.


Bármi garanciális gondnál kemény copás van.


Még egy dolog, amivel copóra lehet futni, amerika és európai 4G és 5G hálózat más sávokkal, protokollokkal operál.


Meg kell nézni tudja-e a telő a megfelelőeket, ha nem, szenvedhetsz a nezetéssel 3G-n.


[link]

2021. febr. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!