Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 8plus még jó telefon?

IPhone 8plus még jó telefon?

Figyelt kérdés

Egy használt iPhone 8plus készüléket találtam a jófogáson. Főbb tudnivalói:-100.000Ft

-töltő,doboz van hozzá

-256 Gb-os

-az akku 100%-os

-(ezüst)

A nagy tárhely nekem fontos mert olyan suliba mennék ahol videózással foglalkoznak.Szeretem a régi dizájnt.Tetszenek a nagy telefonok,az üveg hátlap és a két kamera. Szerintetek megérné megvenni?



2021. febr. 12. 12:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
pár évig használható lesz, nyugodtan vedd meg.
2021. febr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Jah, jó. Pár évig hasznalható lesz, nyugodtan megveheted.
2021. febr. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Egész korrekt ára van, szerintem megéri. Ám azért légy óvatos, és figyelj oda az alap dolgokra:

- Tényleg ellenőrizd le az akku kapacitást,

- nézd meg működnek-e a kamerák, mikrofonok,

- van-e a telefonon külsérelmi nyom, vagy ilyenek,

- ki van-e jelentkezve teljesen az előző tulaj (iCloud),

- és nincs-e rajta tartozás, abból eredően, hogy részletre lett véve.

Szóval ebből eredően erősen ajánlott a személyes találka, mert különben zsákbamacska a dolog, és oda a pénzed, ha valamelyik pont nem teljesül.

2021. febr. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és lemaradt az, hogy nem árt papírt írni az adásvételről.
2021. febr. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Így biztosan ez lesz.Köszi szépen!
2021. febr. 12. 15:21
 6/13 A kérdező kommentje:
Azt írja hogy megtekinthető a 20.kerületben és akkor átnézem amiket mondtál.:)
2021. febr. 12. 15:25
 7/13 anonim ***** válasza:

kiváló készülék még mindig!

én s 128-ast 90%-os akksival 80-ért tudtam eladni, szóval a 100-ból szerintem alkudj még egy kicsit!

2021. febr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jó telefon, érdemes még most is ilyet venni. Néhány évig még tuti hogy jó lesz, megfogja kapni a frissiteseket is az Apple-től. De én azt javaslom hogy kisebb tarhelyűt vegyél. És vegyél iCloud tárhelyet mert úgy sokkal jobban megéri.
2021. febr. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hat sajnos ezt megvették előlem. :( De találtam másikat csak az nem annyira jó...
2021. febr. 15. 09:51
 10/13 anonim ***** válasza:
8-as válaszoló vagyok. Esetleg próbálj meg használtan nézni egy iPhone 11-et. Igaz én újonnan vettem, de nagyon jó telefon. A kamera is csoda szép. És ha mondjuk 1 eveset veszel az nem fog többe kerülni kb 140.000 Ft nal. 2 kamerája van aminek nagyon jó a minosege, es összességében szerintem megérné az árát egy használt iPhone 8-as hoz képest. És mint már mondtam ha kisebb tarhelyut veszel akkor ha pluszban veszel iCloud tárhelyet az árban nagyon megéri. Esetleg ha az is drága egy Xs Max?
2021. febr. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!