Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone-on hogy lehet kikapcsol...

Iphone-on hogy lehet kikapcsolni a fényképezésnél kiadott hangot?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Iphone 11-em van és mindig van egy hangos hang amikor fényképezek. A telefont nem szeretném lenémítani a némító gombbal, mert úgy pl. a hivások is le vannak némítva. Fotózás előtt mindig el is felejtem bekapcsolni, szóval hosszabb távú megoldásra lenne szükség. Köszönöm a válaszokat!

2021. febr. 14. 09:05
 1/2 anonim ***** válasza:
57%
Nem lehet, csak a némító gombbal.
2021. febr. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Beállítások -› Hangok és haptikus jelzések -› Csengő és jelzések -› Állítás a gombokkal -› KI

A csúszkával állítsd be a hangerőt amit a csengetésnek szeretnél. A hangerőgombokkal innentől már nem fogod tudni állítani, viszont a telefon más hangjait igen. Tehát a kamera hangját is. Ha a hangerőgombokkal leveszed nullára a hangot a kamera nem fog hangot adni, viszont a csengőhang (sms, email stb.) szólni fog.


Nem teljesen jó megoldás, mert ha zenét hallgatsz akkor annak azt is lehalkítja. De 9rüljönk annak, hogy - még - nem olyan országban élünk ahol törvényileg tilos. halkítani a kamerát.


Még egy ötlet: A Parancsok appban én csináltam egy rövidke kis parancsot ami leveszi a hangerőt a kamera megnyitásakor. Én 8%-ot állítottam be, mert azért szeretem hallani ha fotózom, de ezt a halkított hangot 1,5-2 méterre már senki nem hallja.

2021. febr. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!