Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik bármilyen formában...

Létezik bármilyen formában megoldás arra hogy ha pl. szól az iphone-ról a zene a kocsiban,és csinálok messengeren egy hangjegyzetet, akkor feltudjam venni a zenèt ami épp szól?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm

2021. febr. 14. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
És ennek mi értelme...?
2021. febr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ha képernyőfelvételt csinálsz abban lesz hang

máshogy nem lehetséges szerintem.

2021. febr. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy lehet ahogy a 2-es írja, mert ha bekapcsolod a hangüzenetet akkor leállítja a zenét.
2021. febr. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1#: mi értelme??!

Ennyi erővel mi értelme a létezésnek...?


Mindössze csak barátnőmnek/ barátaimnak egyszerűbb néha hangüzenetben válaszolni,és szokták értékelni ha valami jó zene megy az autómban,és megosztom a pillanatnyi flow állapotom :))


A képernyőfelvétellel ezt nem tudlm megtenni,mindenesetre köszi a tippet!

2021. febr. 15. 13:48
 5/7 anonim ***** válasza:

de tudja a képernyőfelvétel

a képernyőfelvétel indító ikonjára nyomj hosszan és ott lehet kapcsolni a mikrofont

2021. febr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezt a funkciót ugyan nem tudtam,de akkor csak a mikrofont használja,es addig áll a zene,most kipróbàltam.. :(
2021. febr. 19. 13:22
 7/7 anonim ***** válasza:

"es addig áll a zene"

én meg ezt nem tudtam :D

2021. febr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!