Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon galériában láthatatlan...

Telefon galériában láthatatlan képek?

Figyelt kérdés

Egy Redmi note 8 pro-ról van szó. Eddig egy külső SD kártyán tároltam kb 20GB-nyi képet/videót mappákba rendezve, de ezeket egyéb okból át kellett helyeznem a telefon tárhelyére. Az áthelyezés a telefonon belül sikeresen meg is történt a kártyáról a belső tárhelyre, de azóta a fájlok 90%-át nem látom. A fájlkezelőben minden a helyén van, ott láthatóak, minden megnyitható. A galériában viszont csak a mappákat látom a nevükkel, és van hogy 1-2 kép benne van, de leginkább üres albumokat látok. Ez 2 napja történt, azóta semmi nem változott.

Amiket eddig tettem hogy újraindítottam a telefont, és hogy töröltem a galéria gyorsítótárát. Egyik sem működött.

Mit tehetnék? elég bosszantó



2021. febr. 16. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem rejzettek?
2021. febr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, sima képek és videók
2021. febr. 17. 11:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg másik galéria app? Ott van a Google fotók pl
2021. febr. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
egy másik galéria app gond nélkül megjeleníti. Így nem értem hogy akkor az alap gyári miui galéria miért zavarodott meg tőle
2021. febr. 18. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!