Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android-ios költözés úgy hogy...

Android-ios költözés úgy hogy mind két telefon adata kerüljön át a másik készülékre?

Figyelt kérdés

Van egy samsung galaxy s8(magán telefon) és egy iphone6(céges) készülékem.

Ki szeretném cserélni a kettőt (mendent beleértve: sim kártya,névjegyek,fotók,jegyzetek,emailok).

Arra az esetre számos megoldást találtam hogy egyikről a másikra hogy lehet költözni, azonban olyat nem hogy kicserélődjön a kettő.

Hogy lehet ezt a legegyszerűbben megoldani?



2021. febr. 17. 01:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem úgy lehetne, hogy gépen egyik könyvtárba egyik, másik könyvtárba másik teló tartalmát mented le és fordítva töltöd vissza.

Keress rá a Mobiletrans-ra, a próbaverzió nem tudom: mit tud.

2021. febr. 17. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Istenem! :O Milyen elmaradott rendszerek. Nincs alapból beépített "költöztető" program, mint a winphone-okban? Na nem csoda, hogy nem váltok ilyen rendszerekre winphone-ról!
2021. febr. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

sim kártya - Ártakod fizikailag.

névjegyek - Android-on is iOS-en is lehet importálni/exportálni/kimenteni a névjegyeket. (Persze ha sim kártyára vagy e-mail címre vannak mentve, sok értelme nincs a külön kimentésnek)

fotók - Kimásolod őket valahova, vagy feltöltöd valami felhőtárhelyre.

jegyzetek -Itt is kell legyen megosztás funkció.

emailok - Az e-mail-ek e-mail címhez vannak kötve, nem eszközhöz. Kijelentkezel, s bejelentkezel a másikkal.


Ami problémás lehet itt, szerintem a jegyzetek. Nem biztos hogy a telefonok olyan formátumba mentik őket, amit a másik tud kezelni.

2021. febr. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

droidról iPhone-ra így kell:

[link]

[link]


"Milyen elmaradott rendszerek. Nincs alapból beépített "költöztető" program, mint a winphone-okban?"

van

te vagy elmaradott a winfónoddal együtt

2021. febr. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!