Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meg lehet oldani az androidon,...

Gyakori93 kérdése:

Meg lehet oldani az androidon, hogy a bluetooth headset helyett a mobiltelefon hangszóróját és mikrofonját használja bejövő hívásnál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a gondom, hogy zenehallgatáshoz vezeték nélküli bluetooth headset-et használok, és ha kapok egy bejövő hívást és a telefonon veszem fel, akkor jó lenne ha a telefonon keresztül tudnám le bonyolítani a hívást és nem a headset-en keresztűl menne!


Régen iphone-om volt, és ott azon az eszközön keresztül beszéltem a másik félel, amelyiken a hívást fogadtam, és ez marja jó funkció volt, mivel nem mindig van a fülemben a headset.


Sajnos android-on meg ha fel veszem a hívást, mindig át kell kapcsolnom a bluetooth ikonnál a telefon hangszórójára.

(Tudom, ennél nagyobb problémám ne legyen)

De jó lenne, ha hasonlóan müködne a dolog mint az ios-en.


A segítséget előre is köszönöm!



2021. febr. 17. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A Bluetooth beállításoknál rá tudsz menni a kapcsolódott eszköz beállításába és ott felajánlja, hogy válaszd ki, mire szeretnéd használni a headsetet.
2021. febr. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, bár ez nem olyan mint az iphone-on, de így is jobb lesz mint volt!
2021. febr. 17. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!