Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Google Pixel 4a telefon...

A Google Pixel 4a telefon biztonságos?

Figyelt kérdés
Összegyűjtöttem egy kis pénzt diákmunkával + karácsonyi zsebpénzből, így úgy döntöttem vennék magamnak egy új telefont. A huaweien és Google pixelen gondolkodtam, de nem tudom, hogy amit a biztonságosságukról hallani azok rémhírek vagy tényleg igazak.
2021. febr. 18. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"hogy amit a biztonságosságukról hallani azok rémhírek vagy tényleg igazak."

mint például?

2021. febr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pl.: Hogy lehallgatják a telefonbeszélgetésidet, a lokációdat, keresési előzményeidet, stb.
2021. febr. 18. 19:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#2


Amin Google van tehát a Sony, Samsung...android “mindent” tud a Google. Előzmény, helyek...


Nekem is volt, amikor kikapcsolt állapotban utaztam valamerre, mikor hazaértem, negkérdezte mennyire vagyok elégedett azzal a hellyel ahol vásároltam, miközben be se volt kapcsolva, tudta merre vásároltam

2021. febr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy lehallgatják a telefonbeszélgetésidet, a lokációdat, keresési előzményeidet, stb."

ha valakinek okot adsz rá, ugyanúgy megcsinálják ezt iOS-en is

szerintem feleslegesen aggódsz

2021. febr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyszerű válasz: Igen biztonságos.

Komolyabb válasz: Alapból a Google nem néz semmit tőled, ez alatt értsd, hogy egyetlen ember sem figyeli, hogy te mit csinálsz, az alkalmazottaknak ehhez nincs hozzáférésük. Viszont vannak háttérben működő rendszerek amiknek ha engedélyt adsz követnek, ilyen pl a Google Maps helykövetése ahol később vissza tudod nézni, hogy mikor merre mentél. Telefonbeszélgetést nem tudják lehallgatni, max a szolgáltató tud ilyet. Ha ilyen történne nagyon komoly intézkedések zajlanának a cég ellen. De ezek az összes telefonra és cégre igaz.

2021. ápr. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!