Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehetne beállítani,...

Hogyan lehetne beállítani, hogy konkrét alkalmazés tudjon csak elfordulni?

Figyelt kérdés
Androidos, Samsung A40telefonom van. Be lehet a tetején állítani, hogy álló maradjon-e vagy a készülék oldalra fordítása esetén a képernyőtartalom is fordul. Namost ha az SMS, a hanghívás, Messenger, Viber és sok más minden apró mozdulatra elfiregforog az nettó értelmetlen és idegesítő, ám a Youtube meg a Waze (navi) ezeket szinte kizárólag vízszintesen használom. Hogy lehet beállítani azt, hogy a Youtube és a Waze elforduljon, de az összes többi ne. Hamár annyira agyon van hájpolva manapság a testreszabhatóság és az egyéni igények figyelembevétele. De amúgy tökegyértelműen így lenne életszerű és gyakorlatias.

2021. febr. 18. 19:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A testreszabhatóság nem azt jelenti, hogy gyárilag kell tudni minden piszlicsáré baromságot, mint például ez. Taskerrel meg lehet oldani, millió leírás van.
2021. febr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez nem piszlicsáré baromság. Nekem erre van szükségem. Nekem spec a facebook animált lájkjelei a piszlicsáré baromságok. Kinek mi. A "Tasker" az egy program? Bocsi, de nem értek hozzá.
2021. febr. 18. 19:51
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

"A "Tasker" az egy program?"


Nem. Az egy melegszendvics.

2021. febr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Már ne haragudj, de nem egymás ellenségei vagyunk. Van egy "problémám" amit magamtól nem tudok egyedül megoldani. Kiírom egy olyan felületre, ahol hozzáértők segítséhez folyamodhatok. Erre Te jól lepiszlicsárézod az igényemet, illetve gúnyolódsz a tájékozatlanságom miatt.


Kérdések:

1. Bántott valaki, valami miatt nem vagy rendben magaddal és itt kompenzálsz?

2. Te mit szólnál ahhoz, hogyha neked van valami, amiben nem vagy tájékozott és ilyen hozzáállást kapnál?

2021. febr. 18. 19:58
 5/15 anonim ***** válasza:

"Te mit szólnál ahhoz..."


Semmit, mert ilyen helyzet nem fordul elő. Nekem nem derogál magamtól használni a google-t. Az esetek 99%-ában működik. A maradék egy százalékban is, csak 5 perccel tovább tart keresni.

2021. febr. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Azt ne haragudj, de nem hiszem el, hogy soha nem vagy tanácstalan vagy tájékozatlan valamiben. Ez egy segítő fórum, ahol szabad kérdezni.

Ha ennyire zavar a kérdésem, akkor minek teszel abba energiát, hogy kekeckedsz az emberrel? Miért nem ignorálod, ha ennyire tehertétel, hogy itt visszakérdezek és nem egyből google-zok?

2021. febr. 18. 20:06
 7/15 anonim ***** válasza:
Azt hiszel el, amit akarsz - a tények attól még tények maradnak.
2021. febr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

NOde: Mi történt volna, hogyha pl a piszlicsárés elsőként beírt válaszodat mondjuk így fogalmazod:

"A testreszabhatóság nen minden esetben jelent ennyire részletekbe menő lehetőségeket, de figyelmedbe ajánlom a Taskert"


Erre én visszakérdezek: A tasker egy program?


Erre te ezt írtad volna: "Igen, egy olyan alkalmazás, ami akár a kérdésben szereplő igényeket is meg tudja oldani, letölthető innen meg innen meg innen (link) stb"


Én megköszöntem volna, és kész is a párbeszéd.


Szóval azt mondd el nekem, hogy az előbb vázolt beszélgetéshez képest mit kellett kikompenzálnod ezzel a nyegle, ellenséges, lekezelő stílussal úgy, hogy gyakorlatilag nem bántottalak, nem sértettelek meg, csak kitettem egy kérdést. Légy oly kedves, erre még nyilatkozz valamit!

2021. febr. 18. 20:14
 9/15 anonim ***** válasza:

"...mit kellett kikompenzálnod..."


A bal lábamon a "gyűrűsujjam" rövidebb, mint a többi, biztosan ez az oka.

2021. febr. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Az a vicces az egészben, hogy tulajdonképpen hasznos infót és segítséget adtál a kérdésemre, mivel a taskerről eddig nem hallottam, de időközben elkezdtem utána olvasni. Tehát akár meg is köszönhetném...

Csak ezt az értelmetlenül és ok nélkül ellenséges stílust nem tudom hová tenni. Mi az oka ennek az ellenségképkeresési komplexusodnak?

2021. febr. 18. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!