Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android (MIUM 12) hogy tudom...

Android (MIUM 12) hogy tudom beállítani, hogy a google készülés keresés bekapcsolhassa a GPS-t?

Figyelt kérdés

He elhagyom a telefont és pont nincs bekapcsolva a GPS akkor szart se ér az egész!

+ A mobilnetet sem tudja bekapcsolni, de még csak wifit sem tud keresni.

Nagy szar így az egész.


Van gyári készülék kereső, de azt meg a fenének sem lehet aktiválni.

(Elvileg angol nyelven elfogadja az aktiválást, de nekem úgy is csak sikertelent írt.)


2021. febr. 7. 15:59
 1/4 A kérdező kommentje:

MIUI 12-t akartam írni.

Redmi telefonról van szó!

2021. febr. 7. 16:32
 2/4 anonim ***** válasza:

"Van gyári készülék kereső, de azt meg a fenének sem lehet aktiválni."


Van MIUI fiókod regisztrálva ?

Általában a telefonunk adatkapcsolatban van mert nem tudnának hívni sem,tehát ha elveszted esetleg még a wifi is aktív.


Aki megtalálja és rossz szándékú egyből kikapcsolja a készüléket. Igy mindegy van e GPS vagy nincs.

2021. febr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Induljunk ki abból, hogy véletlenüt ottfelejtem valahol és szeretném tudni, hogy hol van.


A wifi nincs bekapcsolva, mert miért keressen, ha úgyen tud csatlakozni csak otthon. Csak meríti az akkut.

A mobilnetet meg ki szoktam kapsolni, mert bár fura amit írsz, de én annélkül is tudok telefonálni.

Plusz nem baj ha játszok és a reklámok meg minden egyéb miatt nem húz le 10 percenként a mobil 20-30 Mb-ot.

2021. febr. 7. 20:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod engedélyezni a mobilnetet, akkor mégis honnan tudná, hogy indítasz egy eszközkeresést? A gps vételt meg nyugodtan bekapcsolva hagyhatod, amikor egy app kéri, akkor elindul. Nem "nagy szar" hanem te támasztasz irreális elvárásokat.


"Plusz nem baj ha játszok és a reklámok meg minden egyéb miatt nem húz le 10 percenként a mobil 20-30 Mb-ot."

Tűzfalon, rendszerbeállításokban, gugli play beállításokban ki kell kapcsolni a mobilnet használatot (kivéve aminek akarod)

2021. febr. 8. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!