Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beköltözött a mobiltelefonomra...

Beköltözött a mobiltelefonomra egy vírus, ami miatt a lootynews.com-ról folyamatosan üzeneteket kapok a Chrome-ról. Van esetleg valakinek hasonló tapasztalata? Hogyan tudta megoldani?

Figyelt kérdés

#vírus #Android #lootynews
2021. febr. 19. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
26%

Ilyen a chrome böngésző.

Én szeretem tiltani is ha lehet, sajnos a mostani telefonom nem engedi. Kivi böngészőt használok, ez egy chrome alapú böngésző, csak erre már lehet tartalom blokkolókat telepíteni a chrome áruházából. Sokkal jobb mint a sima chrome.

Ha nincs semmi lényeges a chrome böngészőn akkor töröld az adatokat, tiltsd le és használd a kivi böngészőt.

2021. febr. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

"erre már lehet tartalom blokkolókat telepíteni a chrome áruházából"


Vagy maradsz a normális megoldásnál, mint amit minden értelmes ember használ, nem pedig a böngészőt dúrja szét minden szarral: appot használsz ilyesmire...

2021. febr. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
91%
gyári állapot visszaállítás
2021. febr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A reklámokat alapvetően egy-egy app dobja fel. Esélyes, hogy a böngésző az, nézd meg a beállításaiban a webhely engedélyeket. Ha a reklámot az értesítősávban látod, nyomj hosszan az értesítésre és az android megmutatja, melyik app küldte.
2021. febr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én Chrome használok de nem szemetelni tele.
2021. febr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha tényleg a Chrome dobja fel az értesítéseket, akkor az nem vírus...


Mindössze az adott oldal sütijeit/beállításait kell törölni.

Mégpedig így:

Jobb felső sarok, 3 pötty ➡ Beállítások ➡ Webhelybeállítások ➡ Az összes webhely

Itt az általad említett oldalt megkeresed, majd azon belül "Törlés és visszaállítás" gomb. Utóbbi lépéseket más, nemkívánatos oldal adataival is elvégezhetőek, bár sok elfogadott süti esetén ez sokáig tarthat...

2021. febr. 20. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azt kihagytam az elejéről, hogy mindezt a Chrome -ban kell kezdeni...

(Bocsánat, kissé késő van már számomra.)

2021. febr. 20. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, valóban az engedélyeknél kellett a weboldalt tiltani
2021. febr. 20. 21:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!