Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet megváltoztatni...

Hogyan lehet megváltoztatni ezt az értesítő panelt?

Figyelt kérdés

Hogy ne így legyenek a lapok között válogatni, hanem másképpen, pl föl le tudjam csúsztatni vagy mint egy köny lapozható legyen, a megnyitott lapok között!

Samsung A7


[link]



2021. febr. 20. 06:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez Chrome böngésző, ugye?


Ez valami új frissítés lehet, mert ma nekem is ilyen. Szólok, ha rájövök vissza lehet-e állítani.

2021. febr. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Úgy igaz Chrome, mától olyan igen!

Kerestem próbáltam, hogy lehet de nemtom.


Lehet jó így is, csak megszokás kérdése!

2021. febr. 20. 07:01
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

"Hogyan lehet megváltoztatni ezt az értesítő panelt?"

Ez a megnyitott lapok nézet, nem értesítő panel.

2021. febr. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a megnyitott lapok nézet igen az, más ért mitajarolkérdezni, mett értelmes!!!tudsz a kérdésre megoldádt???🤦‍♀️
2021. febr. 20. 08:06
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

A sértődékeny kérdező részére:


To disable the tab grid layout in Google Chrome on Android, you'll first need to navigate to chrome://flags in the browser. Once there, search for “grid” and locate the “Tab Grid Layout” flag. Then, tap on the drop-down menu button and select “Disabled” from the following list.

2021. febr. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A sértődékeny kérdező még nem tud angolul sem! Hogyan Magyarosítsam?
2021. febr. 20. 09:02
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Chrome címsorába írd be azt, hogy:


chrome://flags


(Utána egy enter) Aztán a kereső mezőbe beírod a "Tab Grid Layout" szavakat, majd az így "talált" beállítás alatt lévő kapcsolóval "disabled" -re állítod (több érték is van).


Nekem tegnap óta ilyen, nekem a kinézet bejön, de a csoportosítás ("Tab Groups") nem tetszett, azt kikapcsoltam...

2021. febr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ohh, azt kihagytam, hogy utána a böngésző felajánlja az újraindítást "Relaunch" gombbal. Arra rá kell még nyomni (és néha ezek után még manuálisan is be kell zárni a Chrome -ot, mert mégsem az új beállításokkal indul).
2021. febr. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!