Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Már a gyári visszaállítást...

Már a gyári visszaállítást sem engedi?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy S7 telefonom (4éves) a napokban többször is lefagyott majd az újraindítások után kb. 2-3 perccel később újra és újra (lefagyott). Elvittem szervizbe akkumulátor cserére, kicserélték de mondták hogy ugyanúgy rossz szóval hagytam még. Majd megcsinálták (valami belső hiba volt). Elhoztam a telefont. Kb. 10perc után újra kezdte amit előtte, lefagyott folyamatosan. Kivettem a plusz memóriakártyát (neten olvastam megoldásként), ekkor működött is órákon keresztül. Most frissítettem rajta a programokat, 2 percre rá lefagyott ismét, újra akartam indítani de már azt sem lehet. Akartam a gyári visszaállítást csinálni de nem reagál erre sem. Van valami esélyem hogy helyrejöjjön? Valami tipp? Trükk? Bármi amit tudnátok ajánlani? Töltőre rakva sem jelez semmit, géphez kötve sem.
2021. febr. 20. 08:23
 1/5 anonim válasza:

[link]

Próbát megér. Ha így sem változik semmit, megérett a cserére. Már nem drágán kapsz jó mobilt. :)

2021. febr. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hard resetet próbálj meg rajta
2021. febr. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen ezeket próbáltam de totál semmi. Töltésre sem reagál. Nem jelez már semmire :( Igazából kezdek beletörődni hogy újat kell vennem de gondoltam hátha tud valaki még valamit mondani. Rontani már úgysem tud rajta ennél jobban....
2021. febr. 20. 10:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Hard resetet recovery-ben végezd el.

Ha nem jó, kábelen tegyél fel egy hivatalos romot, az is mindent tisztára mos.

Ezek idáig ingyen vannak.

Ha nem jó, akkor lehet valami hardverhiba.

2021. febr. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A recovery-ben elvégzés mit jelent pontosan?


Egyékbként most lemerült, próbaként rátettem töltőre és tölt.... szóval valami remény mégis van. Csak folyamatosan lefagy...kikapcsol

2021. febr. 20. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!