Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet kikapcsolni...

Kata1426 kérdése:

Hogyan lehet kikapcsolni androidon a Googlenak ezt a csoportositásos baromságát?

Figyelt kérdés
Pl ha youtubon egy videót új lapon akarok megnyitni ne azt írja hogy :"Megnyitás új lapon,csoportban" meg ne csoportban nyitogassa a lapokat hanem kűlön.

2021. febr. 20. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Neke.nimcs olyan, nem értem+
2021. febr. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez tegnap jelent meg nálam is, a lapelrendezés változással együtt...



Chrome címsorába írd be ezt:


chrome://flags


(Majd enter.) A betöltődő lapon van felül egy kereső mező. Írd be oda azt, hogy:


"Tab gr"


Az eredmények közt lesz

"Tab Grid Layout"

Ez az oldalak elrendezését szabályozza, ha a régi elrendezésre van szükséged, akkor ez alatt a "Default" érték helyett válaszd a "Disabled" -et.


Ha az új lap-elrendezés tetszik, de a csoportosítás nem, akkor a

"Tab Grid Layout" értékét "Enabled" -re állítsd és a

"Tab Groups" értékét "Disabled" -re.


Ezek után (bármelyiket is állítottad át) a lap alján a böngésző felajánlja az újraindítást egy "Relaunch" gombbal, amire rá kell koppintani.


Esetenként ezen felül (ha mégsem változtatná meg a Chrome a beállításokat), kézzel is újra kell indítani (alkalmazás kezelőben bezárás, majd újra megnytás).

2021. febr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megjegyzés:

Nekem az új lap-elrendezés tetszik, azt bekapcsolva hagytam, de a csoportosítás nem tetszik, azt kikapcsoltam.


Tehát nálam a

"Tab Grid Layout" értéke "Enabled" -re van állítva és a

"Tab Groups" értéke "Disabled" -re.

2021. febr. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!