Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akinek Huawei van, hogy...

Akinek Huawei van, hogy sikerült megszokni google, play áruház stb nélkül? Gondolkozok rajta, hogy visszatérek Xiaomiról Huaweire.

Figyelt kérdés

2021. febr. 20. 12:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Ömm, nem tudom, mire gondolsz, az új Huaweieken nincsenek ezek? Nekem minden elérhető.
2021. febr. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Paly aruhaz helyett ott a petal search, a playes dolgok 95%a ott is meg van. A bingbe meg beirom h google es mar van is google.
2021. febr. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Igazából az egyetlen ami "hiányzik" a régi androidos telefonomról az maga a play áruház. De az se hiányzik hiszen ott az app galery.

Messenger, viber, insta, index. Hu stb. minden fent van amit androidon használtam.

Nekem az az érdekes, hogy soha senki nem kezd el parázni mielőtt Iphonet vesz, hogy mi lesz vele android nélkül, pedig ugyanaz a szitu mint Huawei esetében.

2021. febr. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azt hallottam, meg olvastam, hogy nem támogatja a Huaweit a google.
2021. febr. 20. 13:14
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
Nem android a szoftver az újabb Huaweieken de van saját Huawei operációs rendszer és az is működik. Lehet internetezni,zenét hallgatni fényképezni, alkalmazasokat rátölteni, stb mindent amit egy Android is tud csak annál kicsit jobban. Vagy nem értem mi a probléma?
2021. febr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól még google kereső ugyanúgy van. Sőt, az appgaleryben fent van a Chrome-nak egy másolata. Igazából csak a play nincs rajta, meg a youtube, amire ott van a youtube vanced. Google mailt is lehet használni egy másik appal.
2021. febr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#5 hát akkor mi a jóisten van rajta, ha nem android? :D

Android és EMUI lett összeolvasztva GSzKR helyett HMS-sel.

2021. febr. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor bocsi azért hittem mert semmi nem utal az androidra, de lényegtelen nem kell telefongurunak lenni, hogy rendesen használni tudd mint ahogy sokan hiszik.
2021. febr. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól megvagyok GMS nélkül.


Mindenre van alternatíva.


És bizonyos Google alkalmazások is működnek, csak le kell őket külön tölteni.

2021. febr. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
83%
Én nem vennék új Huaweit amíg nincs megint GMS. Nem azzal van a bajom hogy nem lehet máshonnan összeszedni a cuccokat hanem, hogy egy csomó mindent nem fognak tudni azok az appok amiket leszedsz mert GMS könyvtárakat használnak.
2021. febr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!