Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone se(2016) 32gb mennyire...

Iphone se(2016) 32gb mennyire éri meg/mire elég 2021-ben?

Figyelt kérdés
Hihetetlenül megutáltak az Androidot az utóbbi években, mindig minden baja volt, 1 évet nem bírtak ki nálam, jelenleg egy 6 giga ramos telefonom van, ami 3 hónap után olyan bugokat produkál, hogy a hajam égnek áll. Akadt egy olyan lehetőség, hogy 24 ezerért használt iphone se-t tudnék venni. Amire nekem kéne, clash royale, twicht, messenger, insta, yt. Semmi különösebb extra, max ezen kívül 1-2 játékot szednék le néha.
2021. febr. 20. 17:40
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy csak 2 giga ram van, de úgy tudom ios-nek nem is kell sok.
2021. febr. 20. 17:43
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

Én nem venném meg, hamarosan a támogatottsága is megszűnik...

Mennyi idős lenne egyébként a telefon?

2021. febr. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem venném meg inkább spórolnék egy újabb használt iphonera (minimum egy 8ra) vagy vennék egy olcsóbb androidot még akkor is ha nem szeretem.
2021. febr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát nem a legjobb. Minimum egy iphone 7/8.
2021. febr. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy 16GB-os SE-t váltottam iPhone 12 mini-re. Ennek az oka a kevés tárhely és a már nagyon kicsi kijelző volt. A 16GB már semmire nem elég. A 4"-el meg az a gond, hogy a legtöbb alkalmazás nem ehhez a mérethez készül és annyivel elintézik a dolgot, hogy ugyanúgy néz ki, mint a nagyon csak kicsiben és már a betűket is alig lehet látni. A támogatottsága idén szűnik meg, hardveresen nem mondanám lassúnak, játékok is mennek rajta. De játékra viszont eszméletlenül kicsi, nem viccelek. Igaz én nem játszok telefonon, csak egyszer-kétszer, de nem volt jó rajta. Én nem venném meg, már csak a mérete miatt sem, pedig szeretem a kis méretű telefonokat.
2021. febr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"A 16GB már semmire nem elég. A 32-vel még lehet élni."

Ez lemaradt.

2021. febr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor esetleg iphone 7 plus 128gb?
2021. febr. 21. 03:31
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az iphone 7 plus az szerintem már jó lesz
2021. febr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!