Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért némul el a fülhallgató...

Miért némul el a fülhallgató kb 1 másodperc "hangtalan" jelenet után filmezés közben? Érthetőbben - bővebben LENT.

Figyelt kérdés

Vezetéknélküli fülessel netflixezek , vagyis csak próbálnék .. Mikor olyan jelenet van ahol nincs különösebb hanghatás akkor a fülesből még az a pici sistergő hang is eltűnik , mintha kikapcsolna a fülhallgató. Majd mikor újra beszélni kezdenek akkor az első szó első fele lemarad , nagyon zavaró.. Valami beállítást esetleg lehetne alkalmazni ez ellen ?

Redmi note 9pro , legfrissebb

5.0bt füles



2021. febr. 20. 23:01
 1/6 savanyújóska ***** válasza:
Kellene a fülhallgató pontos típusa is, innen vagy a füles, vagy valami szoftver túlbuzgó energiamenedzsmentjének tűnik.
2021. febr. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lenovo LP1 a füles , nem egy high end cucc , de ezt leszámítva hogy ilyet csinál , semmi baj sincs
2021. febr. 21. 09:17
 3/6 savanyújóska ***** válasza:
Esetleg azt lehet megnézni, hogy más géppel is csinálja-e ezt, illetve itt ( [link] a legutolsó kommentben van egy manual hozzá, ott a 8. pont érdekes, ahol a Voice activationről beszél. Elképzelhető, hogy fixen úgy csatlakozik, hogy valamiért ezt használja a netflixhez is. (Maga a hiba amit leírtál erre utal, pl. Discord szokott így viselkedni, ha Voice Activation van beállítva, viszont túl kicsire van állítva a mikrofon érzékenysége.)
2021. febr. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem ezen a linken sokmindent nem tölt be , csak magát a lenovo oldalt , egy kis "hiba" üzenettel.

Nincsenek kommentek sehol :/

2021. febr. 22. 22:28
 5/6 savanyújóska ***** válasza:
Ah, beszippantotta a zárójelet is a linkbe, ha letörlöd a végéről, működik, vagy itt van helyesen: [link] :)
2021. febr. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinálta a bluetooth hangszóróm, azt hittem azért mert AliExpresses (ettől még kva jól szólt), ugyanúgy lehagyta a mondatok elejét egy kisebb csend után! A szinkronizálás miatt lehet, nekem alapból is volt pár ms latency a kapcsolatnál, gondolom csendnél (nincs jel) nem tud szinkronizálni és ezt akkor pótolja amikor újra bejövő jel van, ilyenkor pedig előfordul némi latency!
2021. márc. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!