Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhonera ingyenes zene alkalma...

IPhonera ingyenes zene alkalmazás?

Figyelt kérdés

Amin megy offline is a zene?

Volt eddig egy és tökéletes volt mindaddig amíg már nem enged rákeresni új zenére, és ugye ezáltal nem enged letölteni se. Azt írja ki, hogy "No Results". Vagy ha nem is egy olyan alkalmazást ajánlotok, vannak ötletek, hogy most ilyenkor mi van ha ezt írja ki már egy jópár hete? Mit lehet csinálni? Zenét is töröltem hátha az a baj de mindazok ellenére is azt írja ki továbbra is.


Köszi elore!


2021. febr. 21. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Gepen, iTunes-on keresztul tedd ra a letoltott zeneket, akkor az alap Zene alkalmazasban lesz.


Egyebkent hidd el megeri a Spotify vagy Apple Music elofizetes, plane ha egyetemi diak vagy.

2021. febr. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
76%
Konvertáld át a youtube linket mp4-be, és töltsd le a fájlokba. Én így csinálom. Szerintem a spotify és az apple music egyáltalán nem éri meg, felesleges pénzkidobás, rengeteg más, ingyenes módja van annak hogy letöltsd a zenéket.
2021. febr. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt ajánlom, hogy gépről rakd rá. Mindig ott lesz, és csak YT-ról kell letölteni, aztán mehet át telefonra.
2021. febr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2-es vagyok mp3-at akartam mondani na. Az mp4 a videó
2021. febr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!