Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone telefonra vagy telefonr...

Iphone telefonra vagy telefonról lehet küldeni andorid telefonra Bluetooth-on képeket?

Figyelt kérdés
2021. febr. 21. 14:30
 1/10 KmsRys ***** válasza:
78%
Sajnos nincs Bluetooth küldés a megosztásnál... Korábban hallottam már, hogy nem lehet, de amikor erre került a sor, hát rájöttem, hogy tényleg nem lehet átküldeni Bluetooth-on! Azóta haragszok is az Apple-re, hogy egy ilyen alap dologra nem képes a drága telefon, amire a 10e Ft-os nyomógombos telefonok meg igen!
2021. febr. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem sajnos. Pedig mennyire nehéz lett volna beletenni. Ez is azért van, hogy kitoljanak az androidosokkal.
2021. febr. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Szia!


Sajnos a Bluetooth segítségével nem tudsz IPhone, és Android között mozgatni dolgokat, de helyette kismillió más, gyorsabb módszer van.

Küldheted a képeket EMailben, vagy egy felhőalapú tároló segítségével, vagy WiFi alapú megosztással (Én személy szerint WiFin szoktam fájlokat mozgatni az eszközeim között már jó pár éve).

De akár valamilyen Messenger segítségével elküldheted a képet.

2021. febr. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
1, de ellentétben a 10 ezres mobilokkal a biztonsága megvan az iphonenak, nem véletlen nincs benne BT, memóriabővítés és 2 sim
2021. febr. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztonságos, mi?


[link]

2021. febr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
halló!!!! kb 1000 másik módja van kép átküldésének!
2021. febr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Őszintén szólva nem tudom a mai világban ki akar még Bluetooth- on képet küldözgetni?! Ahogy előttem is írtak kismillió másik módja van annak ha képeket akarsz átküldeni. Ez legyen a legkisebb gondod vele szerintem.
2021. febr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De máshol rontja a minőséget pl a messenger
2021. febr. 21. 19:41
 9/10 anonim ***** válasza:
83%

Nem csak a biztonság, hanem még az Apple beteges rivalizálása is közrejátszik, hogy a 2 rendszer között abszolút semmilyen kompatibilitás nincs! iPhone csak másik iPhone-nal kompatibilis, illetve Androidos is márkától függetlenül csak másik Androidossal!

Szerintem a 2 rendszer közti közvetlen fájlküldésnek talán a Messenger az egyetlen módja! Lehet hogy van más is, azt nem tudon! :/

2021. febr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
20%

"az Apple beteges rivalizálása is közrejátszik, hogy a 2 rendszer között abszolút semmilyen kompatibilitás nincs"

a google mindent is az Appletől másolt, lopott.

csodálkozol, hogy próbálják védeni a dolgaikat epüléknél? :D

2021. febr. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!