Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell módosítani a messeng...

Hogy kell módosítani a messenger profilképet iPhone-on, ha nincs Facebookom?

Figyelt kérdés
Szóval már kb 3 éve van messengerem, 2 évig gondtalanul tudtam átállítani a profilt a módosítás gombbal, de aztán ez a funkció egyik napról a másikra eltűnt, és azóta se tudom hogy most frissített és azért nem tudom, vagy csak azok tudják mostmár akiknek van facebookja, vagy csak máshol keressem mint ahol eddig volt?
2021. febr. 21. 15:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

ha jól rémlik, még 2019 végén - 2020 elején kivezették azt a funkciót, hogy lehessen Messenger fiókot regisztrálni Facebook nélkül.

valószínűleg ez a noszogatás a Facebook részéről, hogy ideje lenne regisztrálnod.

2021. febr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!