Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5S kijelzőcsere után...

Fné Anikó kérdése:

Iphone 5S kijelzőcsere után Touche ID és jelkód miért nem működik?

Figyelt kérdés

Iphone 5S telefonon kicserélték ma a kijelzőt. A régi ujjlenyomattal működött, nem kellett mindig beírogatni a jelkódot. Csere után szerettem volna beállítani az új kijelzőn is, de nem működik. Az ujjlenyomat hozzáadása funkció, meg a többi is "szürke", nem reagál semmire. Mit tehetek? Van megoldás, vagy ezzel a cserével el lett cseszve az egész? Vigyem vissza a szervizbe, ahol kicserélték? Sajnos nem kérdeztem meg, hogy a kijelzőcsere után fog-e ez a funkció működni :(

Ha valakinek volt hasonló tapasztalata és tud rá valami megoldást, kérem segítsen. Köszönöm.



#Iphone 5s Touche ID
2021. febr. 22. 17:33
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%

Ha kicaerélték az ujjnyomat olvaso részt is akkor nem fog müködni. Az Apple anno ugy csinálta ezeket hogy egy alaplap egy ujjnyomat olvasó. Kifejezetten azért hogy csak Apple szervizbe lehessen ezeket javitani. Hivatalos szervizbe át tudják programozni ugy hogy a csere olvaso is működjön, de nemhivatalos szervizeknek nincs erre kütyüjük.

Szóval ha megsérült az eredeti olvaso akkor max apple szervi tud bele müködőt rakni.

2021. febr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%

"vagy ezzel a cserével el lett cseszve az egész? Vigyem vissza a szervizbe, ahol kicserélték?"

igen és igen.

2021. febr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyébként direkt Apple szervizbe vittem (egy van Tatabányán), ott cserélték ki. De a pasi egyetlen szóval sem mondta - igaz én nem kérdeztem, mert nem gondoltam rá, meg nem is értek hozzá - , hogy nem fog utána működni. Ráadásul jó drága is volt...
2021. febr. 22. 18:03
 4/16 anonim ***** válasza:

Tatabányán nincs Apple szerviz.


Hivatalos szervizpartnerek

Hazánkban az alábbi szervizpartnerek jogosultak a hivatalos javításokra, abc sorrendben:


Almárium-Pro – Budapest

Cím: 1132 Budapest, Váci út 30.

Nyitva tartás: H-P: 9:00-18:00

Weboldal: [link]


Almárium-Pro – Győr

Cím: 9021 Győr, Bajcsy-Zsilinszky utca 24.

Nyitva tartás: H-P: 9:00-17:00, SZO: 9:00-12:00

Weboldal: [link]


Care Center

Cím: 1074 Budapest, Rákóczi út 70-72.

Nyitva tartás: H-P: 10:00-18:00, Szo: 10:00-15:00

Weboldal: [link]


iCentre

Cím: 1036 Budapest, Bécsi út 77-79.

Nyitva tartás: H-P: 9:30-17:30

Weboldal: [link]


iSTYLE

Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 36.

Nyitva tartás: H-Szo: 10:00-21:00

Weboldal: [link]

2021. febr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Most már fújhatom. Jó lenne újrakezdeni ezt a napot. Azért köszönöm. Ennek dőltem be:

[link]

2021. febr. 22. 18:36
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
ha a táccsájdi nem működik a csere miatt attól még a jelkódot el kéne hogy fogadja.... hm.... biztos a saját telefonodat kaptad vissza?
2021. febr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

na megint átolvastam a kérdést... a jelkód máködik?

Ha igen, akkor az van amit a többiek leírtak.

2021. febr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen, az működik. Csak sajnálom, az ujjlenyomatos funkció jó volt
2021. febr. 22. 19:28
 9/16 anonim ***** válasza:

mondom, vidd vissza, valamit elrontottak

a kijelzőcserétől még működnie kellene, ha az ujjlenyomat olvasó vagy az alaplap nem került cserélésre

2021. febr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

értem

a kijelzővel együtt csertélték az ujjlenyomat olvasút is valszeg.

az meg a logic boardhoz van párosítva, csak azzal működik amelyikhez párosították gyártáskor.

rájuk kell borítani az asztalt!

2021. febr. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!