Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Pofátlan lennék ha azt mondaná...

Pofátlan lennék ha azt mondanám a mobilosnak, h a képernyővédőt ne kezdő tegye fel?

Figyelt kérdés
Utóbbi időben 2x kifogtam aki épp tanulta. Természetesen szr is lett, de nem cserélték ki.
2021. febr. 25. 09:02
 1/9 savanyújóska ***** válasza:
94%
Ha láttad, hogy kezdő tette fel,m és közben magyaráztak, akkor szerintem határozottan, de nem bunkón, kérheted, hogy figyeljenek oda jobban, mert a múltkor a tieden tanult be a kolléga, és nem lett jó. Más kérdés, hogy ha valahol kétszer szarul tennék fel az üvegfóliámat (ami egyébként egy otthon is elvégezhető, maximum 15 perces feladat - hogy jól értsd, nem neked kéne csinálni, csak érzékeltetni akartam, hogy azért az nem bíztató, ha kettőből kétszer elrontják, főleg, hogy fizetsz érte, az elején én is általában elrontok egyet az adott típusból, de másodjára azért már menni szokott, pedig tényleg csak kb. fél-1 évente cserélek, ha kell), nem biztos, hogy visszamennék harmadjára is.
2021. febr. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2 klön helyszínen történt ez
2021. febr. 25. 09:13
 3/9 savanyújóska ***** válasza:
100%
Akkor kissé, látatlanban azért már joggal érezheti azt, hogy őt becsmérled ezzelk a kijelentéssel, bár nyilván ha jó fej, akkor megérti, és max. a hátad mögött nyínak miatta. Viszont ha nem, akkor meg direkt el fogják cseszni, szóval a helytől függ. Ha semmi extra nincs rajta, csak ilyen sima felragasztós, akkor lehet egyszerűbb, ha megrendeled Kínából és magadnak teszed fel. (Küldenek hozzá mindent, tehát le lehet elptte rendesen takarítaani telefont, stb.)
2021. febr. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
89%

Mondd meg szerintem.

En Vapianoban voltam diakmunkan, ahol az elso napomon mikor tanitottak be, az egyik vendeg kulon kerte, hogy az o etelet ne en keszitsem el, latta valoszinu, hogy meg nem olyan magabiztosan csinalom. Nekem akkor nagyon rosszul esett, de tok igaza volt, megertem :D Ha mar te is fizetsz valamiert, nyugodtan mondd, hogy ne kezdo tegye fel. Ha meg emiatt direkt elrontjak, nem fizetnem ki.

2021. febr. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondani bármit lehet, de akkor is az teszi fel, akinek az a dolga.

Ellenben ha rosszul van felrakva, akkor kizárt dolog, hogy azt kifizessem addig, amíg nem csinálják meg jól.

2021. febr. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
ne mondd szerintem elore, mert kicsit sznobsag, de ha elrontjak, ne fizesd ki.
2021. febr. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
csak a saját érdekedet véded. inkább lennél udvarias, és járnál rosszul?
2021. febr. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oké köszi elég.
2021. febr. 25. 09:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Én zokon venném. Ha te megbízol engemet, akkor én felelősséget vállalok az általam végzett munkáért, ennek tudatában veszem át a készüléket. Hogy utána mit csinálok vele, az nem tartozik rád, hiszen az enyém minden felelősség. Meg ilyen elven akkor ne tanítsunk be senkit, mert úgyis elront az elején egy-két felrakást... Hoppá, így viszont pár év múlva senki nem lesz, akinek van benne gyakorlata. Sakk-matt.
2021. febr. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!