Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Gmail appból hova tűnt a...

A Gmail appból hova tűnt a Közösségi és a Promóciók mappa?

Figyelt kérdés

Új telefonom lett, (Samsung A71) és azóta folyamatosan jönnek az emailek, nagyon bosszantó. Megnéztem mi lehet a baj és észrevettem, hogy nincs már Közösségi és Promóciók mappa. Próbáltam frissítani az appot, de a legújabb verzió van letöltve.

Hogyan tudnám ezeket visszaállítani, hogy automatikusan oda tegye az oda való emaileket?


2021. febr. 25. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Egész véletlenül nem az "Összes e-mail" nézetben vagy?
2021. febr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanúgy megvan minden. És nekem is Samsung van(Android10)
2021. febr. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sajnos nem :(

Eddig értesítések sem jöttek ezekről a promóciós emailekről, automatikusan ment abba a mappába, néha megnézegettem ami érdekelt, de most folyamatosan csipog a telóm, nem győzöm tiltani a feladókat.

2021. febr. 25. 14:57
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogyan, de a addig nyomkodtam a beállításokat, hogy végre sikerült beállítani :D
2021. febr. 25. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!