Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Laggol az iphone 7, mi lehet...

Laggol az iphone 7, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Ősszel vettem egy használt iphone 7-et (normális GSM üzletből, ahol átvizsgálták hibátlan-e) nem egy lepusztult készülék, teljesen makulátlan.

Viszont laggos. Nagyon laggos. Az animációk szaggatnak. IOS 14 fut rajta, lehet ez a probléma, viszont az előző telefonom egyáltalán nem laggolt ezen a verzión, (iphone se 2016), pedig abban gyengébb volt a chip.

Egy kis utánaolvasás után kiderítettem, hogy az akksi romlása okozhat ilyen problémát. Na most nekem 83%-os a kapacitás, és kiírja hogy az akksi támogatja a normál csúcsteljesítményt. Gondolom ezek szerint nem vesz vissza a teljesítményből.

Szóval valakinek ötlet, mi lehet a baj?

Akksi csere javíthat bármit?


2021. febr. 25. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 3 éve vettem újonnan az Iphone 7 -em és egy picit sem laggol, a legújabb ios van rajta és az aksim is csak 74% . Szóval itt sajnos valami más lesz a hiba, esetleg próbáld megy visszaállítani gyárira.
2021. febr. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet azt kellene. Tárhel is fullra szabad.
2021. febr. 25. 23:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Az a baj ezzel a telefonnal, hogy habàr megkapja az IOS 15 öt , talàn azzal jobban fog futni, viszont már nem ezekre az új IOS ekre van kitalálva, így nem lesz tökéletes.

Véleményem szerint akkor sem kellene laggolnia...

2021. febr. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%
Hogy van az, hogy egy ilyen "túlhájpolt" telefon laggol, de nekem eddig egyik lenézett winphone-on sem laggolt...
2021. febr. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még szerencse hogy egyetlen adnroidos telefon sem laggol. Minden telefonnak lehet hibája. Ha egy iphone esetében előfordul bármilyen hiba, akkor már az egész márka egy fos?
2021. febr. 26. 09:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Amennyiben még nem próbáltad meg, készít egy biztonsági mentést, majd állítsd vissza a készüléket a gyári állapotra és nézd meg, hogy úgy tapasztalod-e a problémát.


Elképzelhető, hogy az akkumulátor okozza azt valóban, azonban ahogy korábbi válaszolók is írták, ekkora kapacitás mellett még nem kellene teljesítménycsökkenést tapasztalni, egyik kollégámnak például pont 83%-os a 7-e és teljesen jól működik neki.


Ráadás, a 14 még a 6S-en, SE-n is gyorsan fut, tehát a 7-en nem is indokolt, hogy lassú legyen.

2021. febr. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha gyári visszaállítás sem segít akkor próbáld az akkut cserélni. Lehet hogy valami gagyit tettek bele hiába jó, előfordult már ilyen. Ha ez sem akkor sajnos fiók mélye a megoldás és másikat kell venned.
2021. márc. 1. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!