Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola moto one fusion+...

Motorola moto one fusion+ kijelző hiba, hogyan lehet orvosolni, vagy csak szerviz segíthet?

Figyelt kérdés

Lett egy moto one fusion+-om, de mivel újszerű, így valaki már kibontotta. A hiba a következő: az lcd néhány esetben vibrál néhány helyen keresztben, de a legzavaróbb hiba az az érintőképernyővel az, hogy a háromgombos rendszernavigációs gomb felett kicsivel sokszor megzakkan, és folyamatosan ott érzékel (mintha hozzáérnék, de mégse érek hozzá).


Ezt a hibát mi okozhatja?


Factory reset nem segített, másik telefonnál pedig csak az lcd vibrálását láttam neten.


(megpróbálom majd visszaküldeni, hátha foglalkozik vele a forgalmazó cég)



2021. febr. 26. 17:50
 1/3 Lájsz ***** válasza:
Kérdés hol vetted és milyen opciókkal. Ez mindenképp komplett kijelző csere,lévén több szempontból is hibás. Ha van lehetőséged mindenképp kérj cserét vagy visszavételt,ha nincs,marad a kijelzőcsere szervizben.
2021. febr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nos, elnézést kérek, hogy ilyen sokára írtam újra, le lett videózva is a hiba, hogy milyen helyzetekben fordul elő és mi, majd ott, ahol vettem, egyből mondták is, hogy ez kijelző hiba, és sikerült kérni egy újat kis ráfizetéssel, amire meg vettem még 2 év azonnali csere garanciát biztos ami biztos.


(megjegyezte a boltos, hogy mivel ez már ugye csak újszerű, így lehet, hogy már volt cserélve a kijelző)


Köszönöm azt a kis segítséget is, amit leírtál!

2021. márc. 17. 19:20
 3/3 Lájsz ***** válasza:
Kicsit elszaladt az idő, de nagyon szívesen! :)
2021. máj. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!