Miért nem tölt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

iPhone 12 az alany és olyan problémám lenne, hogy valamiért nem akar tölteni a telefon (20w adapter + USB C lightning kábel, mind a kettő eredeti!) A régebbi adapterrel és kábellel tölt illetve vezeték nélkül is.

Az elején felhozta, hogy oldja fel a készüléket ahhoz, hogy tudja használni de hiába oldottam fel nem töltött, ha úgy indítottam újra, hogy be volt dugva akkor töltött de miután kihúztam és vissza már nem. Másik telefont próbáltam hibátlanul működik.



2021. febr. 26. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

próbáld ki a kábelt és a töltőt másik telefonnal is ha tudod! működik?


"oldja fel a készüléket ahhoz, hogy tudja használni"

BIZTOS, hogy EREDETI a kábel?!!

2021. febr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Működik másik telefonnal (iPhone 11)
2021. febr. 26. 20:53
 3/9 anonim ***** válasza:
újraindítás megvolt?
2021. febr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen megvolt, és utána feljött az az üzenet de amint feloldottam eltűnt és továbbra sem töltött.
2021. febr. 26. 21:04
 5/9 A kérdező kommentje:
Eredeti, ha nem lenne az akkor gondolom másik készülékkel se működne.
2021. febr. 26. 21:13
 6/9 anonim ***** válasza:
A töltő-csatlakozó ki van tisztítva? Egy fogvájó egyik végét ütögesd óvatosan egy kemény felülethez, hogy letompuljon, és azzal tisztítsd ki.
2021. febr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tiszta, pár hónapos a készülék.
2021. febr. 26. 22:38
 8/9 anonim ***** válasza:

hát, akkor esetleg vidd be egy Apple szervizbe (hivatalos legyen!!), hátha mondanak rá valamit.


amúúgy az iPhoneokon nincs ilyen funkció, hogy ki-be lehet kapcsolni a gyorstöltést?

(bár attól még kéne töltenie, csak nem gyorsan...)

2021. febr. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kétlem, hogy volna de valószínűleg szerviz lesz belőle sajnos
2021. febr. 28. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!