Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Messengeren akkor van fent...

Messengeren akkor van fent valaki ha a zöld pöttyöt látom?

Figyelt kérdés
Messengeren ha valakinek a neve mellett a zöld pöttyöt látom akkor az biztos hogy fent van? És ha valaki belép a messengerbe, de nem használja, akkor úgy marad bejelentkezve, vagy a telefon egy idő után kilép magától belőle? Volt olyan hogy láttam az egyik ismerősöm fent van a messengerben de a levelemet nem olvasta el csak másnak pedig órákig zöld jelzés volt a neve mellett.
2021. febr. 26. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

Ha zöld akkor online van.

Kb egy perc után már nem zöld, és írja is a neve mellett hogy legutóbb 1 perce volt elérhető.

2021. febr. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
A zöld nem jelenti azt, hogy aktív, csak azt, hogy a készülékre megérkeznek az értesítések.
2021. febr. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

illetve bocsánat, rosszul fogalmaztam


az értesítéseket mindig megkapja, amikor online, ezt zöld pötty jelzi, de megkaphatja akkor is, ha "x ideje volt elérhető".

a telefonok futtatják a háttérben a messengert, így lehetséges hogy megkapják a fogadó felek az értesítéseket akkor is, amikor épp nem a messenger appban vannak.

"Messengeren ha valakinek a neve mellett a zöld pöttyöt látom akkor az biztos hogy fent van?"

Vagy legalábbis használja a telefonját, igen. Tudtommal ha lezárásra kerül a telefon, utána mutatja azt, hogy "x ideje volt elérhető".

2021. febr. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem olyankor is néha online-nak jelez állítólag, amikor nem is vagyok fent (alszom).
2021. febr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint ez annyira nem hiteles. Tehát előfordul hogy tényleg azt mutatja ami a valós, de elképzelhető hogy esetleg olyat is aktívnak jelez aki már nem is messengerezik.
2021. febr. 26. 22:48
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
az egész messenger egy hányadék, semmi nem úgy működik ahogy kéne :D
2021. febr. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
és az miért van hogy a videóhívás indításánál ott van egy zöld pötty szintén de a hanghívásnál nincsen?
2021. febr. 26. 23:31
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a messengernek is megvannak a maga furcsaságai :D

Épp ezért használok más alternatívát, mint pld. Twitter, Skype, Viber.

2021. febr. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Full nem hiteles a messenger állapotjelzése! Ém csomószor belefutottam abba,hogy az ismerősnél ott volt a zöld pötty, ráirtam aztán át se ment.

Vagy mikor olyan kollégát mutatott egész műszakban online, akinek mobilnetje sincs, ezért csak otthon tud netezni.

2021. febr. 27. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen random, összevissza jelzi, hogy fent van-e vagy sem.


Ja, és a "látta" is ilyen.


Mikor még használtam, volt hogy elküldtem egy üzenetet mondjuk 13:20-kor,erre azonnal kijelezte, hogy "látta 10:40"

2021. febr. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!