Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe kerül egy letiltott...

Mennyibe kerül egy letiltott iPhone telefon megjavítottása?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb egy hete elfelejtettem a jelkódom és most nem tudom mitévő legyek. Csináltassam meg vagy inkább vegyek egy új telefont?

Csak egy a baj, nem tudom mennyibe kerülne a megjavítottása.

Válaszokat előre is köszönöm!


2021. febr. 27. 18:59
 1/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
80%
majd valaki megjavitottja neked
2021. febr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Alaplap csere, azaz majdnem egy új telefon ára lesz.
2021. febr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Gyari resettel megoldhato, csak egy szamitogep kell hozza. Minden torlodik a keszukekrol, de ha az Apple ID jelszavat nem felejtetted el, az adatok nem fognak elveszni mert visszatolti oket.


Amugy hogyan felejtesz el egy kodot, amit minden egyes kinyitaskor hasznalnod kell? Nyilvan sehogy, ugyhogy akar vissza is adhatod a keszuleket a jogos tulajdonosanak.

2021. febr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Én már felejtettem el a kódomat. Mégpedig úgy, hogy újat állítottam be, de az Istenért se jutott eszembe, hogy mit is állítottam be pár órával azelőtt. :D resetelni kellett.
2021. febr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ezt a leríász kövesd:

[link]

ennek segítségével meg tudod oldani, nem kell szervizbe vinni!

2021. febr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!