Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miféle vírus, probléma lehet...

Miféle vírus, probléma lehet ez? Lehetséges, hogy ezt így nem lehet megjavítani? lent kifejtem

Figyelt kérdés

Huawei telefonommal történt az, hogy egyik napról a másikra komoly baja lett, teljesen használhatatlan. Olyan jelenséget produkál, mintha én nyomkodnám a telefont, pedig hozzá se érek, össze vissza ugrál az alkalmazásokra, amihez én hozzá se érek. A leggyakoribb, ami úgy középen helyezkedik el a képernyőmön, az kapcsolódik be magától, és ha ki is tudok lépni belőle, visszaugrik.

Semmit nem tudok rendesen használni, mert rögtön kezdődik ez az ugrálás, bele lépegetés mindenbe...Ráadásul bejelentkezni se bírok szinte sehova, mert a billentyűzettel is valami baj van, folyton kikapcsolódik, egy-két karakter leütése után.


Úgy gondolom, valamiféle vírus lehet, megpróbálkoztam a gyári visszaállításokkal, kikapcsolással többször is, az utóbbi napokban, de nem javult.

Valakinek hasonló tapasztalat? Mi lehet ez? Van rá megoldás?



2021. márc. 1. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Mi lehet ez?"

Kijelzőhiba (pontosabban digitizer, de a kettő együtt van, nem lehet őket külön cserélni).

2021. márc. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Így van, a kijelző érintőpanel része sérülhetett meg, vagy a szalagkábelje. Nem volt szétszedve, leejtve mostanában?
2021. márc. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyszer leesett, pár nappal azelőtt, hogy ilyen lett a telefonom.
2021. márc. 1. 11:17
 4/8 A kérdező kommentje:
És nem lehet másféle probléma, hogy ilyen a telefonom?
2021. márc. 1. 11:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha lenne is, akkor is el kellene vinned szervizbe, ha a gyárizás sem segített. :D
2021. márc. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Morzsi007 ***** válasza:

Nem elég ez a probléma?:-)

Kijelző csere megoldja, ha más nem sérült. Még esetleg kontakthiba lehet az ütéstő a csatlakozó kimozdulhatott, de ennek kicsi az esélye.

2021. márc. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de sikerült eltávolítani a vírust, ami a Google fiókban ragadt, az okozta ezt az "ugrálást" :)
2021. márc. 2. 08:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Leírnád, mi volt az és hogy került oda?
2021. márc. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!