Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont éri meg venni?

Milyen telefont éri meg venni?

Figyelt kérdés
Samsungról azt hallottam meg néztem véleményeket hogy az új szériák (A51, A71) lassúak és akadoznak. Xiaomi Mi kategória, vagy iPhone 11, de legfőbbképpen a OnePlus 8T fogott meg ami teljesítményben odaveri mindegyik telefont csak kételkedem benne. Esetleg valakinek tapasztalat ezekről a telefonokról?

2021. márc. 1. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
A Samsung A51 és A 71-ből, amik echte középkategóriás telefonok, hogyan jutottunk a csúcskategóriás Xiaomi Mi és Iphone kategóriához? :D
2021. márc. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát igazából az lett volna a szimpatikus, de utána amiket hallottam róla/olvastam úgy gondoltam hanyagolom, így inkább szeretnék egy felsőbb kategóriásat ami normális és több évig bírja. Xiaomi Mi 10T-re gondoltam egyébként, vagy a OnePlus 8T tetszene nagyon csak véleményekre lennék kíváncsi vagy tapasztalatra ha van valakinek esetleg.
2021. márc. 1. 18:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Ki mondta azt a butaságot, hogy a Samsungot ki kell dobni pár hónap után? Nálunk a családban van J4, ami 5 éve fut rendesen, van A7, ami 3 éve fut rendesen, meg tavaly vettünk egy S20 Ultrát, annak sincs gondja. Egyébként ha a Xiaomi OnePlus duó tetszik, akkor kb mindegy. A maguk szintjén nagyon jó telefonok.
2021. márc. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Nekem a Xiaomi nagyon bevált, és ár-érték arányban kedvező. A Samsunggal nagyon rossz tapasztalatom van, bár az régen volt. Az iPhone nagyon drága, de sokan odáig vannak érte.
2021. márc. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a fiókban van egy SM note 2, még a mai napig működik, és netezni lehet rajta, és az akksija 4 órát bír. Úgyhogy nem értem, miért kell leszólni a nagymárkát
2021. márc. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
54%
1 hónapja vett az öcsém egy samsung galaxy a51-et és nagyon lassú a régebbi telefonomhoz képest ami egy J1 volt. Én mindig is utáltam az iphone-t nem értettem miért istenítik ennyire aztán vettem egy x s max-ot és nagyon durván gyors és legalább nem írja ki, hogy “Az alkalmazás leállt”. Ezért merem ajánlani az iphone-t, de ahogy hallottam a Xiaomik is nagyon jók. De bemehetsz egy telekomba vagy vodafoneba és kipróbálhatod úgy is az segítene lehet dönteni szerintem.
2021. márc. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26%
Én a Samsungra esküszöm, bármi is legyen. Jelentős felára van, de nem véletlenül. Nézd csak meg a korai A szériákat, az összes S szériát, vagy a Note-okat. Mindent is kibírnak, nagyon minőségi, igényes telefonok.
2021. márc. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen én is szeretnék a Samsungnál maradni, és most szemezgetem az S20 FE-t ami az iPhone 11-et odaveri teljesítményileg
2021. márc. 2. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!