Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S10e-nél el...

Samsung Galaxy S10e-nél el lehet rejteni az első kamerát?

Figyelt kérdés
Úgy olvastam hogy lehetséges beállítások közé tartozik az hogy elréjtsük a kis kamerát a telefon első képernyőjén ami számomra zavaró. Ez lehetséges?

2021. márc. 1. 19:12
 1/9 A kérdező kommentje:
Esetleg még annyit kérdeznék, hogy ugye nem lekerekített a képernyője?
2021. márc. 1. 19:19
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lekerekített. A kamerasziget eltüntethető, de cserébe jó széles sötét sáv lesz fent.
2021. márc. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A sarkani láttam hogy azok de a széle is lekerekített? Olvastam még hogy lehet az s10-nél és az S10plus-nál talán értesítés ledet állítani ez ennél nem lehetséges?
2021. márc. 1. 19:55
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt láttam hogy a négy sarka lekerekített, nem szögletes, viszont képeken, videokon úgy tűnik hogy a szélességénél meg a magasságában nem lejt. Nem tudom hogy magyarázhatnám el ezt. Maga az üveg a két felén mint pl az A8-nál nagyon le van kerekítve. Ennél is ez van?
2021. márc. 1. 20:04
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Te most arra gondolsz, hogy ívelt e a kijelző. :D

Az S10e kijelzője nem ívelt, csak az S10 és S10+-é az.

2021. márc. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen erre, láttam hogy van hajlított üvegfólia és ez tette fel nekem a nagy kérdést.
2021. márc. 2. 07:43
 7/9 A kérdező kommentje:
Biztosan el lehet tüntetni a kamera szigetet? Milyen lépésekkel?
2021. márc. 2. 17:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem akarok hülyeséget mondani, de szerintem nem lehet. S10+-on legalábbis nem találtam ilyen opciót.
2021. márc. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Még az a50 is lehet
2021. márc. 2. 19:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!