Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone, Samsung, Xiaomi vagy...

IPhone, Samsung, Xiaomi vagy Huawei? Jelenleg Xiaomi Mi 9 Lite-om van, de nem vagyok vele megelégedve. L

Figyelt kérdés
Ha valakit érdekel, leírom a problémát. Alapból hibásat adtak el nekem (pedig újonnan vettem), 4 hónapig szervízben volt, de még mindig vannak hibái.

2021. márc. 2. 11:30
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja, és használtan ajánlanátok telefont venni? iPhone-on gondolkozok erősen, de teljes áron nem tudnám megvenni most :/
2021. márc. 2. 11:36
 2/10 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Ha nem ragaszkodsz minden áron az android rendszerhez, akkor nyugodtan vegyél iphone-t, akár használtan is. Nem tudom mennyit szánsz rá, de annyit mondhatok, hogy minimum egy 8-ast válassz, régebbit már nem érdemes. Hardveraprón pl egy megbízhatóbb eladótól. Arra figyelj, hogy a telefon legyen visszaállítva alaphelyzetbe, mintha akkor vennéd ki a dobozból, ott a helyszínen lépj be az apple id-dal, ha nincs csinálsz egyet. Személyes találkozó természetesen és ha lehet gyárilag független legyen. Ha ezek megvannak, nagy baj nem történhet. Én már többet is vettem használtan, mindegyik működik a mai napig.
2021. márc. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

A nagy kijelző után lehet kicsinek fogod érezni az iPhone 8 kijelzőjét, nem akarok itt kirobbantani egy ios android háborút, de az iPhone még használtan se egy ár érték bajnok.

Egy használt iPhone árán simán veszel új androidos telót.

2021. márc. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Morzsi007 ***** válasza:
83%

Lehet vesz, de ne akarjuk összehasonlítani a kettőt.

“Ár-érték bajnok”

Xiaomi Mi 9 Lite már akkor rossz volt, mikor megvette a kérdező, pedig új volt. A támogatásról már ne is beszéljünk.

Én csak egy példát mondtam a 8-al, mást is vehet, ha van rá keret, de ez még használható lesz pár évig és nem kerül több 100 000-be.

2021. márc. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként meg azt írod kérdező, hogy alapból hibás volt a xiaomi, akkor miért nem cserélték ki azonnal garanciába.

Négy hónapig szervizben?

Ne már, hát honnan vetted a tengeren túlról?

2021. márc. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A FirstPhone-nál vettem. Azt mondták nem cseréli ki, hanem megjavítják
2021. márc. 2. 15:20
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor add be megint!

iPhone-t nem ar/ertek miatt veszunk.

2021. márc. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem fogok várni rá megint hónapokat.
2021. márc. 2. 20:17
 9/10 anonim ***** válasza:
63%

#7.

Ár/érték relatív, mivel nincs másik gyártó aki IOS-el ad ki telefont így nincs valódi konkurenciájuk.

5 éves szoftveres támogatást fizeted meg elsősorban, illetve a megbízható rendszert.(ezt elismerem én is, pedig volt több Androidos csúcstelom is)

Ami meg azt illeti nincs még 1 gyártó aki csúcshardvert ad 150 ezerért 5 éves támogatással.(SE2020-ról beszélek elsősorban)

Kérdező:

Amúgy gondold át először is hogy mi az ami nem tetszik.

Ha leírod akkor tudunk normális telefont ajánlani, de amúgy én is azt mondom hogy csináltasd meg mert átlag felhasználásra nagyon is jó az a telefon.

Ha jobb kamera kell, akkor az esetben érdemes feljebb lépni, amúgy nem feltétlen nyújt manapság többet a felsőkategória.

2021. márc. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A OnePlus Nord-nak is utánanézhetsz.
2021. márc. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!