Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik Samsung Galaxy telefont...

Melyik Samsung Galaxy telefont érdemes megvenni, ha csak 70 ezer ft a plafon?

Figyelt kérdés
2021. márc. 3. 04:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
A Samsung-nak a high-end telefonjai a jók. A középkategóriás, vagy olcsó Samsung-ot szerintem felejtsed el.
2021. márc. 3. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen attól függ, mire kell. Telefonálni, sms-re, neten böngészni, tehát alapdolgokra teljesen jók a Samsungok. Én egy négy éves J3-at nyúzok és eszemben sincs lecserélni amíg nem lesz valami baja. Vedd a legjobbat, ami belefér a keretbe.
2021. márc. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
46%

Egyesnek teljesen igaza van.

Samsungom van, gyűlölöm, alig várom, hogy lecseréljem. Már az elején kiderültek a hibái amúgy, szóval már lassan két éve szenvedek vele. Persze lehet használni, de egy fos. A40 egyébként.

Miért utálom? Akksi iszonyat gyenge, kamera szintén, akad sokszor, fagy és tele van nem logikus megoldásokkal. Ja és még jó könnyen össze is tört a kijelzője.

Előtte egy Xiaomi-m volt. Az kicsit nehéz volt és a kamerája sem az igazi, de ettől fényévekkel jobb.


Most egy Honor 9x Pro-t vennék légyszívesebben, viszont ha jól láttam, nincsenek rajta Google appok, ami nekem elég fontos lenne. Úgyhogy egyelőre még szenvedek a Samsunggal...

2021. márc. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%

Az A-széria szuper, ha olcsóbb telefont szeretnél, sokmindenben majdnem olyan jó, mint az S telefonok.

A J széria már gyengécskébb, de ahogy írták, alap dolgokra az is jó, de azoktól nem érdemes túl sokat várni.

2021. márc. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

#3

Azóta a Honort eladta a Huawei, szóval ha adnak ki újabb telefont, akkor valószínűleg azon már újra rajta lesz a GMS.

(de lehet megoldották már egy frissítéssel a 9x Pro-nál is ezt?)

2021. márc. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
4# a J széria már rég kihalt. A telefonokból is csak óvatosan szabad venni, mindig a legjobb ár/érték arányt kell kivárni, hogy tényleg érdemes legyen megvenni. S széria ugyan jó, de az áruk az egekben van. Persze S szériából is kellő óvatossággal veszünk (mivel tegnap olvastam, hogy S20 Ultra kamerája jobban teljesít mint S21 Ultra kamerája). A samsung valahogy kicsit alulmaradt az S szériáva. OnePlus 9 Pro-t érdemes venni S széria helyett.
2021. márc. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%

#3


Együttérzek veled.

Nekem is A40 van. Borzasztó telefon. Én is lassan két éve szenvedek vele. Már szervízbe is volt kétszer, mert folyamatosan eldobálta a SIM kártyát.

Most a legújabb, hogy elkezdett több app akadni, meg fagyni. A Chrome pl használhatatlan rajta, másik böngészőre kellett átállnom, de a Facebook is rendszeresen kifagy. Csináltam resetet, pár hétig jobb volt, aztán előröl kezdte. Az akku szintén gyenge, a kamera is rossz, de azt nem nagyon használom.

Hát na, csak egy közép-alsó kategóriás Samsung. Érik nagyon csere, én egy Xiaomi Mi 10T Lite 5G-t néztem ki, de egyenlőre nem akarok nagyon pénzt költeni amíg működik a mostanim, vagy amíg végérvényesen elegem lesz belőle.

2021. márc. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
Érdekes, nálunk semmilyen gond nincs az A-s telefonokkal a családban. 🤷‍♀️
2021. márc. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem is magával az A szériával van baj. Én csak az A40-re írtam amit írtam, de van a családban A70 is, azzal pl nincs gond.
2021. márc. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
A70 jó, csak azzal az a baj, hogy vannak apró hibái, amik engem zavarnak, de van aki ezzel nem foglalkozik, annak ajánlom. Barátnőmnek A20 van és neki teljesen megfelel,szóval változó.
2021. márc. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!