Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet magyarországon App...

Lehet magyarországon App store ajándékkártyát kapni? Ha igen, ti hol találtatok?

Figyelt kérdés
Külföldön még az egyszerű benzinkutakon is találni.

2021. márc. 5. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak online lehet rendezni nálunk.

[link]

2021. márc. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

online lehet.

illetve tudsz appot ajándékozni

2021. márc. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jajj de kár... én nem bízok az ilyen online fizetésekben, de azért köszi a linket.


Ès ha pl külföldön megveszem a kártyát azt bevállthatom itthon a telefonomon?

2021. márc. 6. 20:13
 4/6 anonim ***** válasza:

jó kérdés...szerintem csak a vásárlás országában felhasználható a kártya.


"én nem bízok az ilyen online fizetésekben"

csak a saját dolgod nehezíted meg :D

2021. márc. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan veszel küldöldön ajándékkártyát ha nem mehetsz külföldre?........

Beválthatóak a kártyák akárhol veszed.

Az online vásárlástól - különösen az Apple esetében - pedig nem kell félni! Természetesen oda kell figyelni. Ha nagyon parázol akkor csináltass a bankodnál egy webkártyát amivel csak az interneten vásárolsz.

Én több mint 10 éve vásárolok az Appletől online. Jobban megíbzom bennük mint az OTP-ben.

Azt tudnod kell, hogy az Apple az USA-ban sokkal több mint egy telefongyártó, ennek megfelelően megvannak az eszközeik, rendszereik a biztonságos online vásárláshoz. Konkrétan saját bankkártyájuk is van (Apple Card).

Ne félj a 21. században élni!

2021. márc. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5. válaszoló

köszi a választ. :) Természetesen nem úgy gondoltam h csak ezért most azonnal külföldre mennék, hanem arra hogy pl ha vége a járványnak akkor ha meglátogatnánk a rokonainkat vagy külföldre mennénk nyaralni akkor ha útbaesik beszereznék egyet ha itthon is fel lehet használni. És ha jól olvasom akkor azt írtad hogy bárhol be lehet váltani.


Különösen azért kérdezem mert egyszer kaptam ajándékba Németországból Origin ajándékkártyát de az EA/Origin itthon nem engedte beváltani mert ugye ott Euróért vettük és azt Magyarba nem lehet beváltani (meg talán a Magyaroknál nem is működik ez az ajándékkártyás dolog)

2021. márc. 14. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!