Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonok és iPhone...

Androidos telefonok és iPhone mobilok közt lehetséges az adatok, képek videók, küldése? iPhone készülékeken nincs chatfej?

Figyelt kérdés
Azokra a különbségekre lennék kíváncsi amik a két készülék között eltérnek. Pl hogy az iPhone készülékeken nincs Bluetooth, talán, de nem biztos nincs chat fej stb. Ezeket is csak találgatni tudom, nem biztos hogy hiteles az információ. Nem kapacitásra lennék kíváncsi hanem arra hogy napi használati dolgokban, facebookozás, messengerezés, e-mailezés, instázás, snapchat, esetleg adatok továbbításában miben különbözik. Ha jól tudom a memóriájukat sem lehet az iPhone készülékeken bővíteni.

2021. márc. 5. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Bluetooth van, chatfej tényleg nincs de én inkább örülök neki mert engem amúgy is idegesített. Memóriát nem lehet bővíteni de előre nagyjából úgyis tudod hogy mit akarsz majd a telefonodon tárolni, ahhoz megfelelően ki lehet választani a memóriát úgy hogy ne legyen kevés. Amúgy sok ilyen különbséget nem vettem észre mondjuk már rég használtam androidot
2021. márc. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van bluetooth, nincs chat fej hálistennek.

Minden közösségi ugyanúgy megy, max 1,5 nap alatt hozzá lehet szokni az eltérésekhez.

A memória nem bővíthető, de nekem ez még nem okozott soha semmilyen problémát.

Attól függ, hogy hol akarsz adatot továbbítani...

2021. márc. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bluetooth van, chat fej nincs. Memóriakártyával nem lehet bővíteni, de alapból 64-128+ gb tárhellyel rendelkeznek.

Fb, messenger ugyanaz (chat fejen kívül, de rájössz hamar, hogy mennyire felesleges az). Snapchat régebbi ios-eken jelentősen jobban futott mint kortárs androidon, az új androidokon nem tudom milyen. Különbség android és android között is van, mire gondolsz még ezeken kívül?

2021. márc. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Telefonvásárláson gondolkodom viszont az androidos telefonok mind hatalmasak. Androidos telefonom van jelenleg és az iPhone-okat néztem amik méretben kicsik, egy kisebb Samsungot találtam egy 2019-ben kiadott S10e típust de 5 telefon üzletben érdeklődtem utána és nincs, már nem gyártják. Most nagyon gondolkodom az iPhone készülékeken. Van esetleg külön menü? Nem szeretek mindent kipakolni. A magyar billentyűzeten is hosszas lenyomással lehet ékezetes betűket írni, lehetőség van olyan beállításra hogy legyen fönt egy sáv külön az ékezetes betűknek? Egy cikkben azt olvastam, hogy talán nincs visszagomb de gondolom van valami út a visszafelé lépéshez. Az androidos ismerőseim valamiért nem ajánlják az iPhone készülékeket, de nem értem az okát ha nem sokmindenben különböznek.
2021. márc. 5. 20:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan vedd meg az iphone-t ha az tetszik. Az ékezeteket nem tudom hogy be lehet-e úgy állítani, soha nem próbáltam. A külön menü alatt nem tudom mire gondolsz de lehet olyat hogy nem rakod ki az alkalmazásokat a főképernyőre és ha rákeresel úgy tudod őket megnyitni. Vissza gomb tényleg nincs (a legtöbb újabb androidon sincs szerintem, nem tudom te milyen telefonokat néztél) úgy lehet kimenni az alkalmazásokból ha felfele húzod a képernyőt. Az androidosok sokszor az iphone ok ellen vannak mert hogy drága meg nem is tudom mi (amikor az android is ugyan annyi) soha nem értettem hogy miért kell azon veszekedni hogy melyik telefon a jobb, mindenki használja azt ami neki tetszik. Nehéz elmagyarázni hogy miben különbözik amúgy mert ezeken kívül annyiban hogy ez ios az meg ugye android, szerintem ennél jobban nem lehet részletezni akkor látod ha kipróbálod. Az első 1-2 nap lehet fura androidról váltás után de hamar meg lehet szokni.
2021. márc. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az lesz a legjobb ha kipróbálom egy üzletben akkor és úgy szerzek tapasztalatot vele, tetszike vagy sem. Én nem vagyok egyik ellen sem, android vagy IOS. Kinek mi vált be azt használja. Biztos vagyok benne hogy remek telefonok azok számára akik ezeket szeretik. De ahogy egy ember sem egyforma így van akinek ez van akinek az.
2021. márc. 5. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!