Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A51-nek van...

Samsung Galaxy A51-nek van értesítőfénye?

Figyelt kérdés
A napok folyamán vásároltam egy samsung galaxy a51-ös okostelefont. Azonban azt vettem észre, hogy ha írnak nekem messengeren vagy kapok e-mailt, vagy SMS-t akkor nem jelzi nekem egy zöld (vagy bármilyen más színű) pöttyel egy LED. Ezt hol lehet beállítani? Vagy gyárilag már ilyen és ennyi?

2021. márc. 6. 08:18
 1/8 anonim válasza:
54%
Nekem emlékeim szerint A50-en sincs. Valamelyik Xiaomi telefonomnál volt.
2021. márc. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ott az AOD.

Vagy ha nem jó, tölts le külsős programot.

[link]

2021. márc. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves 2. válaszoló!

Az AOD az micsoda?

2021. márc. 6. 09:03
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Always on Display.

Ha lezárod a kijelzőt, akkor is mutatja az értesítéseket, illetve az időt.

Így kapcsolhatod be:

Beállítások --> Zárképernyő --> és itt az Always on Display csúszkáját elhúzod jobbra.


vagy:


lehúzod az értesítési sávot --> balra húzod az ujjad --> elvileg ott lesz egy gomb, hogy AOD, kapcsold be.


Kikapcsolni ugyanígy tudod, de mint mondtam, a külsős program is megoldás.

2021. márc. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. márc. 6. 09:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Szívesen. :)
2021. márc. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A villogó fény jó ideje nincs már. :/ Nekem S-szériám van, de itt is kivették, helyette a képernyő szegélye fénylik fel, de messengerre pl az se reagál. Kb csak az smst meg a vibert jelzi, illetve a hetekben volt valami android frissítés, azóta azt is, ha a youtube küld videóról push üzit... annak baromi sok haszna van, tényleg... :'D
2021. márc. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A Samsung okostelefonokba már jó néhány éve nem építenek be értesítési Led-et, mert úgy vélik, hogy az AOD (Always On Display) funkció jobb. Ez (szerintem) nem feltétlen igaz, akkumulátor szempontjából biztosan nem.

Ha a Galaxy A51 helyett keresel más telefont, akkor tudom ajánlani a Redmi Note 9 Pro-t jobb kamerákkal és teljesítménnyel, valamint akkumulátor-üzemidővel, de cserébe ennek csak IPS kijelzője van a Samsung AMOLED kijelzőjéhez képest.

2021. márc. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!